Voir le contenu

CITROËN BERLINGO ФУРГОН

ДИЗЕЛЬНИЙ

Відкрийте для себе Citroën Berlingo Фургон. Як ваш ідеальний щоденний партнер, Citroën Berlingo Фургон відповідає всім потребам професіоналів, пропонуючи рішення, пристосоване до кожної діяльності та сфери застосування: різні розміри кузова, кілька типів кабіни, внутрішнє оздоблення і кріплення.

 

 

ПАРТНЕР ДЛЯ ТВОРЦІВ

ЛЕГКИЙ ДОСТУП

Citroën Berlingo Фургон орієнтований на широкий спектр фахівців і пропонує індивідуальне рішення для кожного з легким доступом до салону та до завантаження. Він був розроблений для всіх власників магазинів, громад та малого бізнесу, які працюють у таких різноманітних сферах як доставка, послуги та допомога. 

НАШІ ПРОПОЗИЦІЇ ДЛЯ CITROËN BERLINGO

À partir de XX XXX€ exc. VAT

НАТХНЕННІ ПРОФЕСІОНАЛАМИ

ПРАВИЛЬНИЙ РОЗМІР ДЛЯ ПРОФЕСІОНАЛІВ

Версія L2 призначена для професіоналів, які перевозять матеріали і співробітників на будівельні майданчики - і включає в себе:
- Салон Extenso 3 місця попереду, мобільний офіс (розкладний стіл), модульну систему складання для перевезення довгих предметів.
- Системи Grip Control і Hill Assist Descent, збільшений кліренс (+30 мм), великі колеса (690 мм) з шинами Mud & Snow для кращого зчеплення з дорогою.
- Вантажопідйомність збільшена до 1000 кг, є додаткове освітлення і кільця для кріплення вантажів.

МОДУЛЬНІСТЬ ДЛЯ ПРОФЕСІОНАЛІВ

ЯК І ВИ, ВІН МОЖЕ РОБИТИ ВСЕ.

Кабіна Extenso® є максимально зручною і гнучкою, тут можна перевозити 3-х чоловік або збільшити корисну довжину і обсяг для перевезення вантажів.
Щоб мати додаткову для перевезення довгих речей, бічне пасажирське сидіння забирається - це дозволяє перевозити довгоміри на 3 метри (для кузова L1) і навіть 3,4 метра (для кузова L2).

КОМФОРТ В РОБОТІ: МОБІЛЬНИЙ ОФІС ПІД РУКОЮ

ЗРУЧНА КАБІНА

Кабіна Citroën Berlingo Фургон була розроблена як мобільний офіс і дозволяє легко працювати не виходячи з салону.
Ви можете встановити ноутбук в нішу TopBox.
Крім того, доступні два USB-роз'єму і дві розетки на 12 В.
А за допомогою кабіни Extenso®, ви можете комфортно працювати завдяки регульованому столу-опорі для письма, що утворюється при складанні спинки центрального сидіння вниз.

СПОКІЙ ЗА КЕРМОМ

НАПОВНЕНИЙ ТЕХНОЛОГІЯМИ

Citroën Berlingo Фургон поглинає всі нерівності на дорозі. Його фірмовий комфорт досягається завдяки високому розташуванню водія, відмінною налаштування підвіски, гарній звукоізоляції. Сидіння легко адаптуються до всіх розмірів: є регулювання по висоті, підтримка попереку, передбачені індивідуальні підлокітники. Також в якості опції доступний підігрів сидіння.
Щодня ви зможете насолоджуватися зручним відкриттям автомобіля. Автомобіль пропонує електричне стоянкове гальмо і кольоровий дисплей перед очима водія, є лише однією з систем, які дарують задоволення і комфорт водієві.

ПІДКЛЮЧЕНІ ПОСЛУГИ

Citroën Berlingo Фургон - справжній зразок корисних технологій для повсякденного життя.
Функціональний і практичний, Citroën Berlingo Фургон також вміє заспокоювати і дарувати комфорт. Крім того, новітні технології служать для більш безпечного і спокійного водіння. Приєднуючись до свого класу, він пропонує такі інновації:
- технології для зв'язку зі світом, включаючи функцію Mirror Screen (Apple Car Play / Android Auto).
- технології допомоги водієві - під час руху, маневрування, паркування.
  • Blanc Banquise
  • Noir Onyx
  • Gris Platinum
  • Gris Acier
Вигляд спереду
Вигляд ззаду

ДВИГУНИ ОСТАННЬОГО ПОКОЛІННЯ

ДИЗЕЛЬНИЙ

Нова полегшена платформа і ефективні двигуни пропоную легкову поведінку автомобіля на дорозі, відмінний комфорт в русі, оптимальну паливну економічність.
Для автомобіля пропонується:


3 дизельні двигуни:

- HDi 92 МКПП

- BlueHDi 100* МКПП

- BlueHDi 1.5 130 к.с.

*BlueHdi 100 для версії CrewCab

КОМПЛЕКТУЮЧІ

ЩЕ БІЛЬШ ЕФЕКТИВНИЙ ФУРГОН

Завдяки додатковому обладнанню для зберігання, внутрішньому захисту та іншим кріпленням Citroën Berlingo Фургон може збільшити об'єм вашого вантажу завдяки ряду комплектуючих, адаптованих до стилю та технології фургона.