Voir le contenu
Купуй легко в лізінг

BUYEASY - Купуй легко в лізінг

Купівля нового автомобіля ще ніколи не була такою легкою

ЩО ТАКЕ ЛІЗИНГ?

Лізинг – це різновид довгострокової оренди з правом викупу майна після виконання умов договору, що вважається прекрасною альтернативою кредитуванню.

 

ПРИДБАННЯ НОВОГО АВТОМОБІЛЯ В ЛІЗИНГ З BUYEASY- ЦЕ:

Спеціальні умови лізингу від лідерів ринку. Спільно з лізинговими компаніями розроблені персональні умови фінансування для клієнтів CITROЁN. 

 

ЯКІ ПЕРЕВАГИ НАДАЄ ЛІЗИНГ?

Лізинг позбавляє Вас багатьох незручностей, котрі виникають у процесі купівлі та користування автомобілем, а також надає цілий ряд послуг: Ви не витрачаєте час на реєстрацію автомобіля та його щорічне страхування; лізингова компанія адмініструє всі страхові випадки та забезпечує вчасну та повну виплату страхового відшкодування; Ви отримуєте безкоштовну цілодобову технічну підтримку (безкоштовний евакуатор, безкоштовна технічна допомога на дорозі - терміновий запуск двигуна, заміна шини на дорозі, підвіз палива і т.д.); Ви маєте можливість включити в лізинговий платіж додаткові платні послуги (купівля та зберігання гуми, підмінний автомобіль на випадок ремонту чи ДТП, додаткове страхування (наприклад, життя або пасажирів) та багато іншого.

 

НА ПЕРІОД ЛІЗИНГУ АВТО ЗАРЕЄСТРОВАНО НА ЛІЗИНГОВУ КОМПАНІЮ

Купівля автомобіля у лізинг – це майже те саме, що й кредитування, але право власності реєструється в кінці терміну фінансування, а не на його початку. Ви отримуєте такі ж можливості та такі ж обмеження у користуванні автомобілем, як і при кредитуванні. Продаж автомобіля, виїзд за кордон, можливість передачі права керування третім особам, можливість встановлення додаткового обладнання – це все можливо. Ваші права на автомобіль захищені законодавством України. Окрім того, на такий автомобіль не може бути накладено арешт або обтяження. До речі, найпоширеніша форма купівлі автомобіля у Європі – саме лізинг.

 

 

ПЕРЕГЛЯНУТИ ІНШУ ІНФОРМАЦІЮ

Бажаєте залишити запит?

ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ: 0-800-502-200 

СКІЛЬКИ Я ПЕРЕПЛАЧУЮ ПРИ КУПІВЛІ АВТО У ЛІЗИНГ?

Існує міф про те, що лізинг – це дуже дорога послуга. На сьогоднішній день, в умовах фінансування від BUYEASY від CITROЁN  ставки починаються з 0,01% річних. Тобто, будь-хто має можливість отримати автомобіль у лізинг з «нульовою» річною ставкою, розстрочкою витрат на реєстрацію та страхування автомобіля та з усіма перевагами, що вказані вище. Якщо Ви представник юридичної особи, то додайте до цього економію на ПДВ та податку на прибуток. Вашою переплатою буде тільки комісія за фінансування. Ви дійсно впевнені що лізинг - це дорого?

Компенсація – 10% від суми фінансування на придбання комерційних автомобілів для юридичних осіб

Відповідальний бізнес заслуговує на підтримку та подяку. Особливо, коли йдеться про екологічну відповідальність – перед нашою спільною планетою та оточуючими людьми. Саме тому Українське представництво Концерну Stellantis пропонує унікальну програму для юридичних осіб на придбання електрифікованих транспортних засобів. За підтримки фінансування від «ОТП Лізинг» та ЄБРР (Європейського Банку Реконструкції та Розвитку), усі комерційні автомобілі можна придбати з додатковою вигодою у розмірі 10% від суми фінансування.

Основні умови фінансування:

  • Авансовий платіж від 20%
  • Термін фінансування 12-60 міс
  • Тільки юридичні особи (не розповсюджується на ФОП)
  • Максимальна вартість автомобіля 75 000 Євро без ПДВ
  • Максимальна сума фінансування 50 000 Євро