Voir le contenu

ЛІНІЙКА ХЕТЧБЕКІВ CITROËN

Завжди більше комфорту і стилю з моделями з лінійки хетчбеків Citroën. Витончені силуети, плавні лінії, зручні інтер'єри і передові технології – елегантність моделей в лінійці хетчбеків Citroën поєднується із задоволенням від спокійної їзди. 

НОВИЙ CITROËN C4

З новим C4 повертається компактний хетчбек Citroën. Автомобіль є ідеальним партнером для тривалих поїздок на вашому автомобілі завдяки підвісці з прогресивними гідравлічними подушками Progressive Hydraulic Cushions® і сидіннями підвищеної комфортності Advanced Comfort. 

Новий Citroën C4 має силу і характер, великі колеса та широкі і м'язисті лінії.

НОВИЙ CITROËN Ë-C4 ЕЛЕКТРИЧНИЙ

Елегантний, як хетчбек, і м'язистий, як кросовер, новий Citroën ë-C4 електричний оснащений акумулятором потужністю 50 кВт*год, що забезпечує запас ходу до 217 миль за циклом WLTP (Всесвітня узгоджена процедура випробувань легких транспортних засобів). М'якість сидінь підвищеної комфортності та різні прості у використанні сервіси забезпечують 100% відповідний рівень комфорту. У цього електричного хетчбека є кілька особливостей, які відрізняють його від моделі з двигуном внутрішнього згоряння, такі як монограма "ë" на крилах і задній частині автомобіля і 18-дюймові легкосплавні диски Crosslight з алмазним огранюванням, спеціально розроблені для економії енергії.