Voir le contenu

ПЛАГІН-ГІБРИД CITROËN

ПІДВИЩЕНА ЕФЕКТИВНІСТЬ ЗАДЛЯ ВАШОГО КОМФОРТУ

Плагін-гібрид Citroën дозволить вам насолодитися комфортом електромобіля для коротких щоденних поїздок і двигуном внутрішнього згоряння для довгих. 

Поєднання електродвигуна з двигуном внутрішнього згоряння забезпечує легкість подорожей, а також потужність у 225 к.с. і миттєве прискорення.

ПЕРЕВАГИ ПЛАГІН-ГІБРИДА

СПРОБУЙТЕ Ë-COMFORT

Отримайте найкраще від підвіски з гідравлічними подушками Progressive Hydraulic Cushions®, сидінь Citroën Advanced Comfort® і всіх технологій допомоги під час водіння Citroën. Додайте до цього відсутність вібрацій, тишу електродвигуна й надзвичайну легкість використання, що занурить вас у неперевершений комфорт і спокій.

ПОЄДНАННЯ НАЙКРАЩОГО ВІД ЕЛЕКТРИКИ ТА БЕНЗИНУ

Завдяки щоденному заряджанню електричний режим дає підвищену ефективність, миттєвий обертальний момент двигуна та хороше прискорення без шуму. Якщо ви хочете поїхати далі, цю роботу на себе візьме бензиновий двигун.

ЕКСПЕРТИ ДЛЯ ВАШОГО ПЛАГІН-ГІБРИДУ

Хоча ваш Citroën більш технологічний, ніж просто гібридний автомобіль, графік його обслуговування лишається таким же. Довірте це обслуговування підготовленим експертам у мережі Citroën.
ЗНИЗЬТЕ ВИКИДИ CO2
Технологія плагін-гібрид дає рівень викиду CO2 у 32г/км (WLTP). В електричному режимі ваш гібрид не має жодних викидів CO2.
ЩОДЕННА ЕКОНОМІЯ
Зі щоденним заряджанням силовий агрегат дозволяє вам значним чином розділяти витрати на пальне під час подорожей.
ОПТИМІЗУЙТЕ СПОЖИВАННЯ ПАЛЬНОГО
Із середнім споживанням пального в 1,4 л / 100 км (WLTP) ваш гібридний автомобіль значною мірою заощаджує пальне в порівнянні з версією ДВЗ. 
ГАЛЬМУЙТЕ ДЛЯ ПЕРЕЗАРЯДЖАННЯ
Під час гальмування або зниження швидкості ваш гібрид частково перезаряджається. Таким чином, ви отримуєте більше автономії, навіть не думаючи про це.

КІЛЬКА РЕЖИМІВ КЕРУВАННЯ ДЛЯ ВАШОГО КОМФОРТУ

ЕЛЕКТРИЧНИЙ РЕЖИМ

Скористайтеся перевагами електромобіля з тихим ходом і відсутністю викидів CO2. Цей режим ідеально підходить для міста й активується за промовчанням, коли ви заводите свій гібрид.

ГІБРИДНИЙ РЕЖИМ

Довіртеся своєму автомобілю. Залежно від вашого стилю водіння та типу дороги, якою ви їдете, ви можете почергово змінювати електричний і бензиновий режим. Ваш гібрид адаптується для гарантії оптимального використання електроенергії.

СПОРТИВНИЙ РЕЖИМ

Отримайте максимум від повної потужності двигуна внутрішнього згоряння з підтримкою електричного. Насолоджуйтеся зручним прискоренням і гальмуванням у своєму плагін-гібриді.

НОВИЙ ПЛАГІН-ГІБРИД CITROËN C5 AIRCROSS

Новий плагін-гібрид Citroën C5 Aircross, що підходить для будь-яких щоденних поїздок, пропонує плавний і динамічний рух із потужністю 180 к.с. із двигуном внутрішнього згоряння й електродвигуном на 81,2 кВт (110 к.с.) із загальною потужністю 225 к.с. й обертальним моментом 360 Н-м.

Селектор, ідеально розташований на центральній панелі, дозволяє вам обрати режим руху: електричний, гібридний або спортивний.

Новий плагін-гібрид Citroën C5 Aircross має діапазон ходу до 55 км, без вібрацій, тихе й екологічне водіння з нульовими викидами CO2 до 135 км/год.