Voir le contenu

CITROËN JUMPY

ДИЗЕЛЬНІ

Відкрийте для себе Citroën Jumpy. Це нове покоління Jumpy має архітектуру, оптимізовану, щоб бути ще більш зручним, комфортним та безпечним. Вона включає в себе новітні покоління технологій допомоги і двигунів, що робить його ідеальним партнером для щоденних завдань.

ПРАКТИЧНА АРХІТЕКТУРА

CITROËN JUMPY

Citroën Jumpy має оптимізовану архітектуру, щоб бути ще більш зручним, комфортним і безпечним. Він включає останні покоління технологій допомоги при водінні та двигунів, що робить його ідеальним партнером для героїв повсякденності. 

Доступний у 2-х довжинах автомобіль пропонує:

  • До 1400 кг корисного навантаження;
  • До 6,6 м3 корисного об 'єму;
  • До 4 м корисної довжини;
  • ширина 1,25 м між колісними арками.

ІНДИВІДУАЛЬНІ ВЕРСІЇ

JUMPY ДЛЯ КОЖНОЇ ПРОФЕСІЇ

Citroën Jumpy, який є партнером для професіоналів, пропонується у 2-х варіантах, придатних для будь-яких професій:

версія L2 (4,95 м) і L3 (5,30 м).

L2 і L3 також можуть нести корисне навантаження до 1400 кг.

ПІДВИЩЕНА МОДУЛЬНІСТЬ

MODUWORK ТА ЗБІЛЬШЕНА КАБІНА

Ваш повсякденний партнер Citroën Jumpy пропонує багато функцій, таких як Moduwork, засіб для підняття бокового пасажирського сидіння, щоб ви могли перевозити довгі предмети. У версіях зі збільшеною кабіною немає необхідності вибирати між транспортуванням людей і завантаженням.

КОМФОРТ ПІД БУДЬ-ЯКИМ КУТОМ

КОМФОРТ ВОДІННЯ ТА РОБОТИ

Передні сидіння Citroën Jumpy були ергономічно розроблені для забезпечення вищого положення водія, що забезпечує відмінний огляд дороги. Фургон забезпечує неповторний комфорт водіння завдяки плавній ходовій частині та чудовій амортизації. Його розсувні двері полегшують ваше життя. Нарешті, в салоні є столик для роботи та корисна підставка для планшетів для пристроїв розміром до 11 дюймів. 

БІЛЬШЕ ДУШЕВНОГО СПОКОЮ

КОРИСНІ ТЕХНОЛОГІЇ

У Citroën Jumpy є всі засоби допомоги при водінні, які супроводжують вас і роблять ваші щоденні ділові поїздки безпечнішими.

ПІДКЛЮЧЕНІ ПОСЛУГИ

Citroën Jumpy також означає розслаблене, легке та безпечне керування автомобілем. Крім корисних щоденних функцій, Citroën Jumpy також пропонує технології для полегшення ваших подорожей.
  • Blanc Banquise
  • Gris Acier
  • Noir Perla Nera
  • Gris Platinum
Вигляд спереду
Вигляд ззаду

ЕФЕКТИВНИЙ ДВИГУН

ДИЗЕЛЬНИЙ ДВИГУН

Доступний двигун потужністю 145 к.с., оснащений технологією BlueHDi. Це покоління дизельних двигунів пропонує особливо низький рівень споживання пального та викидів CO2 для сегменту та низькі витрати на роботу. Для 6-ступінчастої механічної коробки передач виберіть 145 к.с. з функцією Старт-стоп.  

КОМПЛЕКТУЮЧІ

ОСНАСТІТЬ СВІЙ ФУРГОН

Оптимізуйте Jumpy, щоб зробити його ще більш практичним. Ви можете вибрати сумку для багажника, щоб ваш інструмент не перекидався або навіть обладнати салон автомобіля тримачем для планшета або смартфона. Також доступні зчіпні пристрої та рейлінги для даху.