Voir le contenu

ПЕРЕОБЛАДНАНІ ЛЕГКІ КОМЕРЦІЙНІ АВТОМОБІЛІ

ВАШІ ТРАНСПОРТНІ ЗАСОБИ, ПЕРЕОБЛАДНАНІ ВІДПОВІДНО ДО ВАШИХ ПОТРЕБ

Кожна професія має свої особливі вимоги. Саме тому у Citroën є повний каталог адаптованих для вашого бізнесу автомобілів, з яких ви можете обрати. Ви самі вибираєте внутрішній простір, розміри і комплектацію, а Citroën подбає про все інше.

ІЗОТЕРМІЧНІ ФУРГОНИ ТА АВТО-РЕФРИЖЕРАТОРИ

Для перевезення вантажів, які потребують спеціального температурного режиму компанія Citroën розробила широку лінійку ізотермічних фургонів та авторефрижераторів на базі моделей Citroën Berlingo, Citroën Jumper або Citroën Jumpy.

 

Вони задовольняють потреби професіоналів у сфері громадського харчування та дистриб'юторів продуктів харчування з об'ємом завантаження від 1,4 м³ до 11 м³.

БУДІВНИЦТВО ТА ГРОМАДСЬКІ РОБОТИ

Citroën пропонує широку лінійку великогабаритних фургонів, які виготовляють на базі:

  • Шасі-кабіни Citroën Jumper. 

 

Ці комерційні автомобілі великої місткості мають корисний об'єм до 22,5 м³. Ви можете вибрати обладнання та конструкцію, які найбільше підходять для вашого бізнесу.

БОРТОВІ

Для перевезення навіть найважчих вантажів Citroën пропонує широку лінійку бортових автомобілів на базі Citroën Jumper.

 

Глибокі кабіни мають корисну довжину до 4 метрів і вантажопідйомність до 1500 кг. Оснащені нерухомим або складаним сидінням диван у два ряди, вони можуть вмістити до семи чоловік.

МЕДИЧНА ДОПОМОГА

У Citroën є ціла лінійка автомобілів медичної допомоги, розроблених спільно з сертифікованим виробником автомобіль «Швидкої допомоги» типів А1, А2, В та С.

 

Адаптовані на основі Citroën Berlingo, Jumpy та Jumper, вони включають в себе:

  • Спеціалізований медичний підрозділ;
  • Економічні механізми для забезпечення ефективності роботи оперативних груп;
  • Спеціальна підвіска для зручності перевезення людей.

ПЕРЕВЕЗЕННЯ ЛЮДЕЙ З ОБМЕЖЕНОЮ РУХЛИВІСТЮ

Для благодійних організацій, спільнот або навіть приватних осіб Citroën гарантує комфорт і безпеку пасажирам з обмеженими фізичними можливостями.

 

Ці конкретні моделі базуються на Citroën Berlingo, Citroën Jumpy або Citroën Jumper. У них можуть розміститися до шести осіб з обмеженими фізичними можливостями, а також їх інвалідні візки. Особливу увагу приділено доступу (під'їзний пандус, підйомна платформа і система опускання).

ІНШІ ТРАНСФОРМАЦІЇ ТА ПЕРЕОБЛАДНАННЯ  

Citroën також пропонує індивідуальні рішення, пристосовані до всіх видів потреб. Фахівці в спеціалізованих Citroen Business Centre нададуть підтримку та проконсультують вас щодо всіх ваших проєктів:

  • Переобладнання приватного транспортного засобу в комерційний транспортний засіб;
  • Трансмісія 4x4;
  • Покращена керованість;
  • Спеціальна підвіска;
  • Пристосування для водіїв з обмеженими можливостями ...