Voir le contenu

Пункт призначення: дзен

За допомогою Citizen ви зможете зберігати свій дзен після придбання транспортного засобу. Ця програма обслуговування була розроблена, щоб зробити кожну мить, яку ви витрачаєте на Citroën, простішою.

Програма CITIZEN – це ціла екосистема послуг, призначених для вашої підтримки протягом усього процесу придбання – поки ви розглядаєте доступні варіанти, коли робите свій вибір, аж до моменту отримання вами свого транспортного засобу.

ДОДАТОК MYCITROËN

Ваш підключений транспортний засіб

Завдяки додатку МійCitroën, доступному для операційних систем iOS і Android, ви можете скористатися численними послугами, щоб зробити обслуговування вашого Citroën максимально приємним. Він повідомить вам, коли ваш Citroën має пройти сервісне обслуговування. Після цього ви можете забронювати зустріч онлайн і отримати цінову пропозицію від вашої улюбленої майстерні – все це, не залишаючи затишку власного помешкання. І це не все. Скористайтеся спеціальними пропозиціями від компанії Citroën та її партнерів, а також отримуйте актуальні новини від бренду. Поспішайте – завантажте його сьогодні

ПОРАДИ MYCITROËN

Ваші поради щодо кращого водіння

MYCITROËN ASSIST

Ваша дистанційна допомога

Використовуйте Citroën Assistance, якщо ваш автомобіль нерухомий після поломки або аварії. Ми допоможемо вам відремонтувати транспортний засіб, щоб ви могли продовжити поїздку, навіть якщо у вас виникла поломка.

 

ПОСЛУГИ ADVISOR

Ваш пошук найкращої майстерні
За допомогою Citroën Advisor ви можете дізнатися, що думають наші інші клієнти про якість послуг, доступних у наших майстернях. Ви можете вибрати свою майстерню повністю прозоро, а потім сказати, що ви думаєте про свій досвід у Citroën.

БРОНЮВАННЯ ВІЗИТУ НА СЕРВІС ОНЛАЙН

Ви хочете забронювати візит онлайн або запросити цінову пропозицію
Бронювання візиту або запит на цінову пропозицію ніколи не були такими простими. За допомогою декількох кліків онлайн або в додатку MyCitroën ви можете вибрати найближчу майстерню та вказати час прибуття. 

Оновити карту

Оновлення GPS-карти

Для оптимальної роботи навігаційній системі потрібні актуальні карти. Саме тому Citroën регулярно оновлює карти вашого автомобіля.