Voir le contenu

НАДИХАЄМОСЯ ВАМИ

Починаючи з 1919 року, ми демонструємо зухвалість та креативність з однією метою: зробити транспортні засоби більш доступними, щоб покращити ваш повсякденний досвід, надихаючись вашими потребами. Будучи популярним брендом – у благородному розумінні цього терміну, – Citroën впроваджує інновації, залишаючись вірним своїй ДНК. Натхнення, яке можна побачити від першого автомобіля і до самого Ami. 100% електричний доступний для всіх автомобіль, що знову революціонує те, як ми розглядаємо мобільність.

УНІКАЛЬНИЙ І ЗУХВАЛИЙ ДИЗАЙН

Дизайн автомобілів Citroën виділяється з першого погляду. Він гармонійно поєднує в собі "особливість і простоту", за словами П'єра Леклерка, керівника бренду з дизайну. Посилаючись на культові моделі та бажання створювати нові враження, Citroën постійно пропонує унікальні автомобілі. 

ІНДИВІДУАЛІЗАЦІЯ ДО ВАШИХ ПОТРЕБ 

Ми прислухаємося до ваших потреб, тому наші автомобілі пропонують безліч варіантів налаштування. Citroën дозволяє спроектувати автомобіль, який нагадує вас і відображає ваш характер. Тому ви можете вибирати з широкого діапазону кольорів кузову або два тони з ексклюзивних кольорових пакетів. Внутрішнє середовище також пропонує широкий вибір для індивідуалізації, щоб отримати автомобіль з унікальним стилем, який відповідає вашим потребам. 

ПРОГРАМА CITROËN ADVANCED COMFORT®

З моменту свого заснування в 1919 році Citroën завжди розробляв автомобілі, які стояли передовій автомобільного комфорту. Цю унікальну ознаку можна побачити сьогодні через чотири основні інноваційні наріжні камені програми Citroën Advanced Comfort®: ефект кокона, зручність, плавність та внутрішній спокій.

КОРИСНА ТЕХНОЛОГІЯ

Citroën оснащує свої автомобілі численними технологіями допомоги під час водіння, які покликані підвищити безпеку та комфорт. Бренд також пропонує підключені послуги, щоб зробити подорожі простішими та безпечнішими. Citroën також регулярно додає на 100% електричні та гібридні plug-in автомобілі. 

МИ ХОЧЕМО ЗНАТИ ВАШУ ДУМКУ

На сайті Citroën Advisor поділіться думками про наші точки продажу, наші майстерні, наші автомобілі та наших продавців у режимі онлайн з повною прозорістю. Ми хочемо вас почути.