Voir le contenu

ПЛАН ПЕРЕВІРКИ CITROËN ПЕРЕД ОБОВ'ЯЗКОВИМ ТЕХНІЧНИМ ОГЛЯДОМ

За кілька днів до техогляду переконайтеся, що ваш Citroën у справному робочому стані. Зверніться до автомайстерні Citroën, де експерти проведуть для вас безкоштовну перевірку перед обовязковим технічним оглядом. Це вигідне рішення, завдяки якому ви отримуєте повний контроль і душевний спокій у день проходження  обов'язкового техогляду. 

ПЕРЕВІРКА ПЕРЕД ОБОВ'ЯЗКОВИМ ТЕХНІЧНИМ ОГЛЯДОМ 

ПЕРЕВІРКА ПОНАД 600 ЕЛЕМЕНТІВ

Перш ніж ваш автомобіль пройде техогляд Фахівці Citroën перевіряють 609 потенційних несправностей і попередять вас у разі необхідного ремонту. Бренд підтримує вас протягом усього цього процесу абсолютно безкоштовно. 

Простота від Citroën 

Перш за все, запишіться онлайн до будь-якого сервісного центру Citroën на ваш вибір. Експерти зможуть запропонувати вам необхідний ремонт до обов'язкового техогляду і без будь-яких зобов 'язань уникнути дорогого візиту для подальшого огляду.
Інструкції з експлуатації

В даному розділі сайту ви можете знайти та безкоштовно завантажити інструкцію з експлуатації свого автомобіля. У представлених мануалах зібрано величезний масив корисної інформації, який допоможе вам вирішити будь-які проблеми, що виникли при експлуатації вашого транспортного засобу, незалежно від його моделі і марки, року і країни випуску, модифікації і оснащення.

 

Вам необхідно перейти за посиланням та обрати необхідний Вам автомобіль. Оберіть мову відображення для веб-сторінок (на разі  доступна російська мова) для комфортного відображення інструкції з експлуатації автомобіля.