Voir le contenu

ПОСЛУГИ ДЛЯ ПОЛЕГШЕННЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ ВАШОГО CITROËN

Citroën пропонує спеціальні послуги, призначені для полегшення процесу обслуговування. До, під час або після обслуговування вашого автомобіля, служба Citroën пропонує широкий спектр послуг для комфортного та впевненого користування автомобілем.

ОНЛАЙН ЗАПИС

КОМФОРТ ПІД ЧАС ЗУСТРІЧІ

Зробити запис на  сервіс ще ніколи не було так просто! Усього за кілька кліків онлайн або в додатку My Citroën виберіть найближчий сервісний центр та час запису.

ДІЗНАТИСЬ ВАРТІСТЬ ТО

КОРИСТУЙТЕСЯ ПОВНОЮ ПРОЗОРІСТЮ ВИТРАТ НА ОБСЛУГОВУВАННЯ

Перевіряйте витрати на технічне обслуговування, перш ніж обслуговувати автомобіль. 

Всього за кілька кліків ви знатимете ціну кожного типу обслуговування.  

ПОСЛУГА VIDEOCHECK

ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРОЗОРОГО ПОДАЛЬШОГО СПОСТЕРЕЖЕННЯ ЗА ВИКОНАНОЮ РОБОТОЮ

Videocheck - це інноваційна служба обслуговування клієнтів, яка використовується для додаткових робіт, виконаних у сервісі технічного обслуговування.

Представник сервісного центру повідомить вас, якщо під час роботи над вашим автомобілем вони визначать додаткову роботу, яку необхідно виконати, та яка не була спочатку запланована. За допомогою Videocheck вони надішлють вам відео про роботу, яку потрібно виконати на вашому автомобілі, щоб ви могли затвердити вартість дистанційно, цілком прозоро. Робочу пропозицію, яку ви, звичайно, можете прийняти або відмовитися від неї, можна надіслати текстовим повідомленням або електронною поштою.

Послуга відеоперевірки дозволяє заощадити час, згрупувавши роботу, яка буде виконуватися на вашому автомобілі.

АЛЬТЕРНАТИВНЕ ТРАНСПОРТНЕ РІШЕННЯ

СКОРИСТАЙТЕСЯ НАШИМ СЕРВІСОМ ДЛЯ БІЛЬШОГО КОМФОРТУ

На час ремонту чи обслуговування вашого автомобіля Citroên вам можуть запропонувати альтернативний транспортний засіб. 

CITROËN ASSISTANCE

ЗБЕРІГАЙТЕ СПОКІЙ, ПОКЛАДАЮЧИСЬ НА НАС

Отримайте максимальну підтримку Citroën, якщо ваш автомобіль зазнав несправності в дорозі. Ми подбаємо про ремонт та буксирування автомобіля, щоб ви могли продовжити подорож. 

Усі автомобілі Citröen отримують послуги Citroën Assistance протягом терміну дії гарантії, якщо ваш автомобіль обслуговується в нашій мережі

ДОДАТОК MYCITROËN

РОЗШИРИТИ ВРАЖЕННЯ

З додатком MyCitroën:.

  •  Отримайте сповіщення, про час наступного ТО;
  •  Запишіться до улюбленого сервісного центру Citroën онлайн і швидко отримайте цінову пропозицію;
  •  Отримайте персоналізований моніторинг технічного обслуговування вашого автомобіля відповідно до вашого часу водіння (включаючи гарантію, пробіг та дату наступної зустрічі в майстерні) та доступ до послуг Citroën.

КАМПАНІЇ З МОДЕРНІЗАЦІЇ

МИ ГАРАНТУЄМО, ЩО ВИ ЗАВЖДИ БУДЕТЕ У КУРСІ СПРАВ

Citroën інформує всіх власників транспортних засобів, на які поширюються кампанії з модернізації, коли це необхідно, поштою або під час відвідування сервісу. Якщо ви отримали таке повідомлення, зверніться до комерційного консультанта з сервісу будь-якого авторизованого сервісного центру. Після перевірки вам повідомлять чи поширюється на ваш автомобіль кампанія з модернізації.