Voir le contenu

ЛІНІЙКА СІМЕЙНИХ АВТОМОБІЛІВ CITROËN

Citroën Berlingo і Citroën SpaceTourer створені для любителів свободи і широких відкритих просторів. Лінійка сімейних автомобілів Citroën відрізняється теплим і надзвичайно модульним інтер'єром, а також великою кількістю місця для зберігання, призначених для всієї родини! Світ буде біля ваших ніг з сімейними автомобілями Citroën. 

CITROËN SPACETOURER

Мінівен Citroën SpaceTourer, який ідеально підходить для поїздок з сім'єю і друзями, пропонує неперевершений комфорт завдяки сидінням, оснащеним технологією Advanced Comfort, і підвісці Progressive Hydraulic Cushions. Citroën SpaceTourer відкриває цілий світ можливостей завдяки двом версіям Feel і Lounge і довжиною L3 (5,3 м). Його унікальні та вражаючі пропорції вміщують до 8 осіб. Для екологічно чистого водіння Citroën SpaceTourer доступний з дизельним двигуном з технологією BlueHDi.

CITROËN BERLINGO 

Будучи піонером у виробництві транспортних засобів для відпочинку з 1996 року, новий Citroën Berlingo володіє всіма перевагами своїх попередників з сучасним дизайном. На додаток до відмінного комфорту, як з точки зору сидінь, так і амортизації, Citroën Berlingo виділяється своєю місткістю і широкою кольоровою гамою кузова.