Voir le contenu

ПІСЛЯПРОДАЖНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ CITROËN

Сервісні центри Citroën пропонують вам не лише типові перевірки, але й справжній досвід технічного обслуговування. Мережа Citroën надає широкий спектр послуг, полегшуючи ваше повсякденне життя. Ви отримуєте доступ до сервісного обслуговування, пакетних пропозицій, адаптованих до ваших потреб і бюджету, спеціальних послуг тощо. Ви почуватиметеся в повній безпеці за кермом автомобіля.

ОБСЛУГОВУВАННЯ CITROËN

Скористайтеся досвідом професіоналів бренду, які є основою роботи сервісних центрів Citroën. 

Завдяки My Citroën ви отримаєте сповіщення про час проходження наступного технічного обслуговування або про проведене технічне обслуговування вашого автомобіля, а також зможете перевірити електронну сервісну книгу вашого автомобіля.

Фахівці мережі нададуть пропозиції, що відповідатимуть вашим потребам та запитам, а записатися на сервіс ви зможете всього в кілька кліків.

Спокійно вирушайте в дорогу разом з Citroën!

ПАКЕТНІ ПРОПОЗИЦІЇ ДЛЯ ЗАДОВОЛЕННЯ ВАШИХ ПОТРЕБ

Щоб гарантувати найкраще технічне обслуговування вашого автомобіля, сервісні центри Citroën пропонують пакетні пропозиції, які включають вартість запчастин та робіт. Від діагностики до заміни оливи (включаючи попередні перевірки), заміни склоочисників та вітрового скла, бренд адаптується до ваших потреб.

НОВІ ВРАЖЕННЯ З MYCITROEN

Завдяки додатку My Citroën, доступному в App Store та Android, ви можете скористатися широким спектром послуг, які зроблять технічне обслуговування вашого Citroën максимально приємним. Додаток надсилає вам сповіщення про  обслуговування вашого Citroën. В ньому можна зробити онлайн запис до сервісного центру. У додатку також можна знайти пропозиції Citroën та партнерів, а також останні новини бренду. Ви отримаєте безліч переваг, завантаживши додаток!