Voir le contenu

ДОДАТОК MY CITROËN

MyCitroën дозволяє вам залишатися на зв'язку з вашим автомобілем і отримувати доступ до його даних. Ви отримуєте індивідуальний моніторинг технічного обслуговування вашого автомобіля і доступ до послуг Citroën.

Для користування додатком, завантажуйте MyCitroën на ваш смартфон на Android або iOS, вводіть VIN-номер і чинну адресу електронної скриньки.

В автомобілі ви можете просто під’єднати телефон за допомогою Bluetooth®, щоб отримувати інформацію про ваш Citroën на смартфон.

Відкрийте для себе основні функції MyCitroën.

ЗНАЙТИ НАВЧАЛЬНУ ПРОГРАМУ З MY CITROËN

MY CITROËN У МОЄМУ ПОВСЯКДЕННОМУ ЖИТТІ

ЗНАЙТИ МОЮ МАШИНУ

Завдяки функції GPS-стеження в додатку My Citroën легко визначити точне місце розташування свого автомобіля.

КЕРУВАННЯ МОЇМ ВОДІННЯМ

Функція Driving дозволяє мені оптимізувати мої поїздки, переглядаючи статистику всіх моїх поїздок.

ДОСТУП ДО ДОКУМЕНТІВ ТРАНСПОРТНОГО ЗАСОБУ

На вкладці "Транспортний засіб" можна швидко отримати доступ до всіх документів мого автомобіля, а також отримати безліч рекомендацій, що дуже зручно, якщо на приладовій панелі горить індикатор!

ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ МОГО АВТОМОБІЛЯ ТА ДОПОМОГА

ПЕРЕГЛЯД ЖУРНАЛУ ТЕХНІЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ

Тут легко знайти всю інформацію про технічне обслуговування мого автомобіля, включаючи гарантію, пробіг і дату наступного відвідування майстерні. Додаток My Citroën пропонує мені план технічного обслуговування, адаптований до мого водіння.

ЗАПИС НА ПРИЙОМ В МАЙСТЕРНЮ CITROËN

Простий і практичний, My Citroën дозволяє зробити запит щодо ціни або записатися на прийом в мою улюблену майстерню Citroën.

ОБИРАЙТЕ ДУШЕВНИЙ СПОКІЙ РАЗОМ З ПІДКЛЮЧЕННЯМ

Чи була у вас поломка, нещасний випадок або претензія? Зі сторінки "Контакти і допомога" я можу зателефонувати до відділу обслуговування клієнтів або в службу допомоги на дорозі та при несправностях, які готові допомогти 24 години на добу, 7 днів на тиждень.

МІЙ ЕЛЕКТРОМОБІЛЬ АБО ГІБРИДНИЙ АВТОМОБІЛЬ

З MY CITROËN Я МОЖУ ДИСТАНЦІЙНО КЕРУВАТИ СВОЄЮ МАШИНОЮ

Додаток My Citroën дозволяє мені перевірити запас ходу мого автомобіля, дистанційно керувати зарядкою акумулятора або отримати доступ до служби дистанційного налаштування температури в салоні. Я також можу знайти громадський пункт зарядки за допомогою My Citroën та сервісів Free2Move.

ВІДКРИЙТЕ ДЛЯ СЕБЕ КЕРІВНИЦТВО З ДИСТАНЦІЙНОГО КЕРУВАННЯ