Voir le contenu

РЕГЛАМЕНТ ТЕХНІЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ CITROËN

Наші експерти знають все про ваш Citroën. Не забудьте регулярно здійснювати перевірки та обслуговування вашого автомобіля. Завдяки цьому ви зможете бути впевнені, що ваш автомобіль знаходиться в справному стані. Крім того, ви зможете спланувати бюджет, необхідний на обслуговування автомобіля. Чому б не дізнатись вартість обслуговування онлайн?

РЕГЛАМЕНТ ТЕХНІЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ CITROËN

Citroën пропонує повне технічне обслуговування, що включає заміну необхідних деталей та рідин, а також роботу. Сюди входять заміна оливи, заміна масляного фільтра, доливання рідин, перевірка та налаштування пристроїв, діагностика, а також 15 контрольних перевірок Citroën.  

НАВІЩО ЗДІЙСНЮВАТИ ТО АВТОМОБІЛЯ?

Щоб оптимізувати з часом роботу автомобіля, необхідне його регулярне обслуговування. Якщо двигун обслуговується неналежним чином, він швидше зношується, що впливає на продуктивність автомобіля. Проста заміна оливи може заощадити витрати на ремонт, включаючи заміну двигуна.

А КОЛИ?

Тип і частота обслуговування залежить від типу транспортного засобу, його двигуна, пробігу та віку. В сервісній книзі до вашого автомобіля зазначено, яке обслуговування слід провести та коли. Технічне обслуговування також залежить від умов використання автомобіля та стилю водіння. Обслуговування слід здійснювати щонайменше щороку, але в будь-якому разі важливо дотримуватися регламенту технічного обслуговування виробника для забезпечення оптимального терміну експлуатації.

КОЛИ ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ?

За умови наявності однієї чи декількох умов, зазначених нижче, ваш автомобіль потребує проведення спеціального технічного обслуговування:

• експлуатація в міських умовах в якості таксі, автомобіля швидкої допомоги, автомобіля кур'єрської служби, учбового автомобіля тощо;

• експлуатація з середньою швидкістю менше 20 км/год; 

• постійні поїздки на невеликі відстані (менше 10 км) з непрогрітим двигуном (після стоянки понад 1 годину);

• використання, в т.ч. короткочасне, біопалива типу B20 або B30 (автомобілі з дизельним паливом) або бензину з вмістом етанолу понад 3%.

АКТУАЛЬНІ ПРОПОЗИЦІЇ

Скористайтеся актуальними сервісними пропозиціями від Citroën. За більш детальною інформацією зверніться в офіційні сервісні центри.