Voir le contenu

Лінійка позашляховиків Citroën Aircross

Позашляховики в лінійці Citroën виділяються в своєму сегменті своїм авантюрним стилем та практичною модульністю салона. Вони забезпечують неперевершений комфорт на дорозі завдяки надзвичайно ефективній підвісці Progressive Hydraulic Cushion® і численним технологічним функціям (засоби управління, функції безпеки, мультимедійні сервіси тощо), а також великому багажному відділенню. 

НОВИЙ CITROËN C5 AIRCROSS

Citroën C5 Aircross - еталон комфорту, простору і універсальності, тепер зазнав змін, що надають йому велику силу та витонченість. Це супроводжується переходом на вищий рівень, проілюстрованим новими функціями як зовнішнього вигляду, так і стилю, такими як передня частина, світловий підпис на задній частині, легкосплавні диски та оновлення салону, включаючи кольори та матеріали, 10 сенсорний екран, центральна консоль тощо.

Новий Citroën C5 Aircross пропонує неперевершений відпочинок завдяки технологіям безпеки і допомоги водієві, а також рішенням підключення останнього покоління.

НОВИЙ CITROËN C5 AIRCROSS PLUG-IN HYBRID

Новий автомобіль з гібридним приводом Citroën C5 Aircross підвищує комфорт під час поїздок завдяки перевагам руху на електродвигуні для щоденних поїздок на відстань до 55 км (за циклом WLTP) та необмеженому запасу ходу для тривалих поїздок завдяки бензиновому двигуну.