Voir le contenu

ГАРАНТІЯ НА АВТОМОБІЛІ CITROËN

На всі автомобілі Citroёn, в тому числі електромобілі та автомобілі з гібридними силовими агрегатами, поширюється договірна гарантія терміном на три роки або 100 тис. км, в залежності від того, що настане раніше, для легкових автомобілів, та два роки без обмеження загального пробігу для вантажно-пасажирських автомобілів, крім випадків, що були обумовлені додатково.

 

Договірна гарантія Citroёn покриває випадки поломки різноманітних деталей і агрегатів протягом обумовленого терміну, починаючи з дати покупки автомобіля. При ремонті автомобіля по гарантії використовуються тільки оригінальні деталі Citroën.

 

Для збереження гарантії на автомобіль необхідно своєчасно проходити регламентні технічні обслуговування у офіційних дилерів Citroën і відмітка про це в сервісній книжці.

ГАРАНТІЯ БЕЗ СТРЕСУ 

Гарантія Citroёn - це:

  • гарантія на легкові автомобілі Citroёn - 3 роки або 100 000 км, в залежності від того, що настане раніше;
  • гарантія від наскрізної корозії, легкові моделі Citroёn - 12 років;
  • гарантія від наскрізної корозії, комерційно моделі Citroёn - 5 років;
  • гарантія на лакофарбове покриття, легкові моделі Citroёn - 3 років;
  • гарантія на лакофарбове покриття, комерційні моделі Citroёn - 2 роки;
  • гарантія на оригінальні запчастини та ремонтні роботи - 1 рік.

 

Гарантія на тягову батарею

Гарантія на тягову батарею для електромобілів (BEV) становить 96 місяців або 160 000 км пробігу (в залежності від того, що настане раніше) зі збереженням мінімальної ємності батареї на рівні 70%;

Гарантія на тягову батарею для автомобілів з гібридними силовими агрегатами (PHEV) становить 60 місяців або 100 000 км пробігу (в залежності від того, що настане раніше), зі збереженням мінімальної ємності батареї на рівні 70%.


Де можна знайти детальну інформацію про гарантії?

Інформація про гарантії зазначена в сервісній книжці, яку ви отримали в момент придбання автомобіля.

Як працює гарантія?

У разі несправності автомобіля, виявлення ознак наскрізної корозії тощо ви повинні негайно звернутися до авторизованого сервісного центру Citroën з сервісною книгою на автомобіль. Тільки фахівці авторизованого сервісного центру Citroën вам можуть сказати, чи покривається дефект договірною гарантією Citroën.

Що трапиться у разі неможливості керувати вашим автомобілем після поломки, на яку поширюється гарантія?

• Телефонуйте в без зволікань у Citroën Assistance!

Оскільки ми знаємо все про ваш автомобіль, саме ми є тими, хто здатен вирішити проблему максимально швидко та ефективно.

• Покриваються витрати на ремонт на місці або евакуація до найближчого сервісного центру Citroën (максимум 100 км).

• Якщо ремонт вашого автомобіля триватиме більше двох годин, ваш комерційний консультант з сервісу запропонує вам транспортне рішення для того, щоб ви могли направитися до місця призначення.


Купуючи автомобіль, ви вирішили не використовувати розширену гарантію. Чи не пізно це робити зараз?

Ні, не хвилюйтеся! Ви можете продовжити гарантію протягом 18 місяців з моменту купівлі автомобіля. Все, що вам потрібно зробити, це звернутися до офіційного дилера Citroën.

Чи закінчується ваша гарантія у разі продажу автомобіля?

Гарантія надається на автомобіль, відповідно новий покупець користуватиметься тими ж умовами гарантійного покриття до  завершення терміну дії гарантії.

До кого вам звернутися із запитаннями щодо гарантії на ваш автомобіль?

Перш за все перевірте сервісну книгу, яку ви отримали при купівлі автомобіля, і в якій знаходиться вся корисна інформація щодо гарантії. 

Якщо ви не знайшли те, що шукаєте, зверніться до сервісного центру Citroën.