Voir le contenu

РІШЕННЯ ДЛЯ ЗАРЯДЖАННЯ ВАШОГО ЕЛЕКТРИЧНОГО АБО ГІБРИДНОГО АВТОМОБІЛЯ

Удома, на роботі або під час прогулянок, є багато рішень для заряджання, щоб вам було легко насолоджуватися своїм електромобілем або плагін-гібридом Citroen.

ВСЕ, ЩО ВАМ ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРО ЗАРЯДЖАННЯ

ЕЛЕКТРОМЕРЕЖА

Вона може бути однофазною, як у більшості житлових будівель, або трифазною. Перед тим як обрати рішення для заряджання, вам потрібно дізнатися, якою є ваша мережа. 

ЗАРЯДНА СТАНЦІЯ

Вона визначає розподіл потужності та час заряджання вашого електромобіля або плагін-гібрида.

Доступно декілька рішень: стандартне заряджання від домашньої або підсиленої розетки, пришвидшене заряджання від настінної коробки вдома або в громадській мережі, швидке та надшвидке заряджання в громадській мережі або на шосе. Надшвидкі зарядні станції на 50 кВт оснащено власним кабелем, вони несумісні з плагін-гібридами.

 

ЗАРЯДНИЙ КАБЕЛЬ

Швидкість навантаження також залежить від потужності, яку може пропускати кабель. 

БОРТОВИЙ ЗАРЯДНИЙ ПРИСТРІЙ

Пристрій конвертує змінний струм від штекерів і зарядних станцій (окрім надшвидких) у постійний струм для живлення акумулятора. Його потужність також визначає час заряджання.

 

Тому додатково доступні для замовлення потужніші бортові зарядні пристрої, залежно від моделі автомобіля, щоб оптимізувати час заряджання.

 
АКУМУЛЯТОР

На тяговий акумулятор діє гарантія на 8 років або понад 160 000 км щонайменше на 70% місткості.

 

Акумулятори наших електромобілів сумісні зі швидкими та надшвидкими громадськими зарядними станціями.

 

*Для Citroen Ami: 3 роки або 40 000 км

 

ОДИНИЦІ ВИМІРЮВАННЯ

Кіловат (кВт) і кіловат-година (кВт-год) — дві одиниці вимірювання зі схожими назвами. Однак вони виражають різні поняття.

КІЛОВАТ, ЩОБ ЗНАТИ ПОТУЖНІСТЬ ДВИГУНА

Кіловат (кВт) дає вам змогу знати потужність двигуна вашого електромобіля. Щоб отримати кінські сили, цей показник потрібно помножити на 1,36.

Наприклад, двигун електричного Citroën ë-C4 має 115 кВт або 156 к.с.

КІЛОВАТ-ГОДИНИ ДЛЯ ВИМІРЮВАННЯ ЕНЕРГІЇ АКУМУЛЯТОРА

Електродвигун автомобіля отримує енергію від акумулятора, місткість якого вимірюється в кіловат-годинах (кВт-год), тобто, кількості кіловат, яку акумулятор може давати за годину.

Наприклад, акумулятор електричного Citroën ë-C4 має 54 кВт-год енергії. Це дорівнює 50 літрам бензину.

КІЛОВАТ ДЛЯ ВИМІРЮВАННЯ ЧАСУ ЗАРЯДЖАННЯ

Потужність зарядних станцій варіюється від 3,7 до 22 кВт для домашніх станцій і до 100 кВт і більше для громадських. Чим вищий показник, тим більша дається потужність. Чим вищий показник кВт, тим коротший час заряджання. Наприклад, настінна коробка на 11 кВт може зберігати 11 кВт енергії. Тому для заряджання акумулятора електричного Citroën ë-C4 потрібно менше 5 годин.

ЗАРЯДНІ КАБЕЛІ


Доступні кілька типів кабелів для оптимізації заряджання вашого автомобіля. Ці кабелі доступні як стандарт, як опція або як аксесуар залежно від автомобіля.

КОЖНОМУ ЗАРЯДНОМУ ПРИСТРОЮ СВІЙ КАБЕЛЬ

Цей кабель дає до 1,8 кВт потужності. Він використовується для заряджання від розетки вдома.

КАБЕЛЬ ПОСИЛЕНОГО РЕЖИМУ 2

Цей кабель дає до 3,7 кВт потужності. Він використовується для заряджання від зеленої посиленої домашньої розетки, що значно покращує час заряджання в порівнянні зі стандартною.

КАБЕЛЬ ОДНОФАЗОВОГО РЕЖИМУ 3

Цей кабель дає до 7,4 кВт потужності. Його можна використовувати з домашньою або громадською настінною коробкою. Заряджання від настінної коробки вдома дає вам змогу повністю зарядити акумулятор за 2 для плагін-гібридів і менше, ніж за 1 ніч для електромобілів.

Із плагін-гібридом, щоб скористатися таким заряджанням, вам потрібно придбати бортовий зарядний пристрій на 7,4 кВт.

КАБЕЛЬ ТРИФАЗОВОГО РЕЖИМУ 3

Розроблений спеціально для електромобілів, цей кабель може давати до 22 кВт. Він сумісний із однофазовими установками (настінна коробка 7,4 кВт) або трифазовими (настінна коробка 11 кВт) вдома або на роботі. Ідеально підходить для регулярного заряджання від громадських зарядних станцій. У трифазових установках дає кращий час заряджання. Щоб скористатися перевагами такого заряджання, в автомобілі має бути бортовий зарядний пристрій на 11 кВт (купується окремо).

ПРИВАТНЕ ЗАРЯДЖАННЯ ВДОМА АБО НА РОБОТІ

ЗАРЯДЖАННЯ ГІБРИДНОГО АВТОМОБІЛЯ: ЦЕ ПРОСТО

Ви можете заряджати свій автомобіль від стандартної домашньої розетки, кабель для якої йде в комлекті.

Якщо ви хочете заряджати швидше, встановіть посилену розетку або настінну коробку. Вони мають різні характеристики:

  • Настінна коробка є найпотужнішою та максимально скорочує час заряджання.
  • З іншого боку, посилене захоплення дає хороший компроміс. Цей варіант економічніший і заряджає повільніше, ніж настінна коробка.

ІЗ НАСТІННОЮ КОРОБКОЮ НА 7,4 кВт

Ви отримуєте 100% заряду менш, ніж за 2 години, або 55 ходу в електричному режимі.

 

Автономія в електричному режимі між 54 і 55 км залежить від встановленого додаткового обладнання. Автономія може змінюватися залежно від фактичних умов використання.

ІЗ ПОСИЛЕНОЮ ДОМАШНЬОЮ РОЗЕТКОЮ НА  3,7 кВт

Ви отримуєте 100% заряду менш ніж за 4 години або 55 ходу в електричному режимі.

 

Автономія в електричному режимі між 54 і 55 км залежить від встановленого додаткового обладнання. Автономія може змінюватися залежно від фактичних умов використання.

ІЗ КЛАСИЧНОЮ ДОМАШНЬОЮ РОЗЕТКОЮ

Ви отримуєте 100% заряду менш ніж за 7 годин або 55 км ходу в електричному режимі.

 

Автономія в електричному режимі між 54 і 55 км залежить від встановленого додаткового обладнання. Автономія може змінюватися залежно від фактичних умов використання.

ЗАРЯДЖАННЯ ВАШОГО ГІБРИДНОГО АВТОМОБІЛЯ: ЦЕ ПРОСТО

Існує кілька режимів заряджання, залежно від дистанції подорожей щодня та рішень заряджання, які у вас є.

 

  • Настінна коробка 7,4 або 11 кВт: встановлення настінної коробки — ідеальне рішення, якщо ви хочете оптимального часу заряджання. Наші партнери можуть допомогти вам з аудитом і встановленням. З такою установкою ви також можете скористатися допомогою від держави.

 

  • Посилена домашня розетка: зелений варіант. Економічний варіант, якщо ви їздите небагато, дозволяє заряджати до 60% за 1 ніч.

 

  • Стандартний варіант: просте підключення до настінної розетки. Не рекомендується для інших електромобілів, оскільки час заряджання довгий, до 30% заряду за 1 ніч. Може використовуватися для заряджання час від часу. Це рішення заряджання для Citroen AMI.

 

Для електричного Citroen-C4 ë-C4 є кілька варіантів заряджання:

 

  • Заряджання від громадських станцій 100 кВт: 80% заряду за 30 хвилин;
  • Настінна коробка 11 кВт: 5 год;
  • Настінна коробка 7,4 кВт: 7 год 30 хв;
  • Зелена посилена домашня розетка: 4 год 30 хв на 100 км або 9 год на 100 км для стандартної домашньої розетки.

ВСТАНОВЛЕННЯ РІШЕННЯ ДЛЯ ЗАРЯДЖАННЯ

Компанія Citroën обрала двох партнерів для допомоги у виборі та встановленні рішення для заряджання, яке найбільше підходить під ваші потреби. Для вас гарантовано якісне встановлення та найкраща ціна, з якою ви можете претендувати на допомогу від уряду.

У ПРИВАТНОМУ БУДИНКУ

Компанія Citroën обрала ZEborne у якості партнера для допомоги у встановленні зарядної станції в будинку на одну родину за його досвід і сертифікацію

СПІЛЬНА ВЛАСНІСТЬ

Компанія Citroën обрала Zeplug у якості партнера для встановлення зарядної станції на декілька родин. Zeplug пропонує безкоштовне рішення для спільної власності та бере на себе всі адміністративні процеси.
ЧАС ЗАРЯДЖАННЯ ЕЛЕКТРОМОБІЛЯ АБО ГІБРИДА
Змоделюйте час заряджання свого електромобіля або плагін-гібрида Citroën з різними доступними режимами заряджання
ПОДОРОЖУЙТЕ СПОКІЙНО В ЕЛЕКТРОМОБІЛІ АБО ПЛАГІН-ГІБРИДІ
Де б ви не були, зберігайте цілковитий спокій і знаходьте точки заряджання, сумісні з вашим електромобілем або плагін-гібридом.

DÉCOUVREZ LA GAMME ÉLECTRIQUE CITROËN