Voir le contenu

АВТОМОБІЛІ, ПРИСТОСОВАНІ ДЛЯ ВАШОЇ РОБОТИ

Citroën пропонує широкий вибір легких комерційних автомобілів для задоволення всіх потреб вашого бізнесу, зокрема фургони, моделі бізнес-класу, а також адаптовані та переобладнані автомобілі. Ви знайдете правильний автомобіль для своєї роботи.

ЛІНІЙКА ЛЕГКИХ КОМЕРЦІЙНИХ АВТОМОБІЛІВ
 

Citroën має повноцінну лінійку легких комерційних автомобілів.

Максимальний вантажний об’єм 4,1 м³ виділяє Citroën Berlingo місткістю та сучасністю.

 Міцний і маневрений Citroën Jumpy — це фургон із усім комфортом мінівена.

Citroën Jumper доступний у 6 розмірах, від 8 до 17 м³.

 

 

ЛІНІЙКА БІЗНЕС-КЛАСУ

Citroën Business допоможе вам вибрати свій автомобіль з широкого вибору службових автомобілів.

Незалежно від того, чи є ви підприємцем, професіоналом, керівником малого чи середнього бізнесу, орендною компанією, лізинговою чи клієнтською компанією, Citroën Business розробив для вас мережу бізнес-центрів.


Спеціально орієнтовані на професіоналів, незалежно від розміру вашої компанії, наші команди завжди готові підібрати правильне рішення для вас. Скористайтеся перевагами наших індивідуальних послуг!


Незалежно від того, чи потрібен вам компактний міський автомобіль, комфортабельний хетчбек або 5- чи 7-місний мінівен, ваші потреби в подорожах будуть ретельно вивчені, щоб ваші ділові поїздки завжди були приємними та ефективними, з потужними двигунами та вбудованими технологіями.

 

ПЕРЕОБЛАДНАНІ ЛЕГКІ КОМЕРЦІЙНІ АВТОМОБІЛІ

Кожен бізнес має свої власні потреби, чи то в сфері дистрибуції, послуг чи будівництва.

Ось чому Citroën пропонує повну лінійку автомобілів, адаптованих до потреб вашої галузі. Ви обираєте внутрішній простір, розміри та оснащення, а Citroën зробить все інше.