Voir le contenu

ДИЗАЙН

CITROËN C-ELYSÉE отримав повністю змінену передню частину, яка  була розширена для того, щоб поліпшити аеродинаміку і стійкість на дорозі. Світлодіоди (LED) денного світла встановлено над протитуманними фарами; разом з новими головними фарами це надає автомобілю більш рішучого зовнішнього вигляду.
ПРОТЕСТОВАНИЙ І СХВАЛЕНИЙ
CITROËN C-ELYSÉE створено так, щоб він витримав усі випробування довгими роками й багатьма кілометрами. Це дуже надійний автомобіль, у якому кожна деталь розроблена для максимальної витривалості на довгий час.

ДИЗЕЛЬНІ HDi і БЕНЗИНОВІ ДВИГУНИ  

CITROËN C-ELYSÉE пропонується з потужними, динамічними і, при цьому, економічними моторами:

               - дизельний HDi 92 МКПП-5

               - бензиновий VTi 115 МКПП-5  І АКПП-6

ДИСПЛЕЙ-ПЛАНШЕТ

Всі важливі функції: аудіо, навігація, телефон - в C-ELYSÉE зібрані на відстані витягнутої руки водія на 7-дюймовому сенсорному дисплеї останнього покоління:

 

  • MIRROR SCREEN (Apple CarPlayTM + MirrorLink®) дозволяє використовувати сумісні програми та функції смартфона на дисплеї в салоні автомобіля.
  • ТЕЛЕФОН з підтримкою технології Bluetooth (доступ до записів телефонної книги і можливість управління дзвінками).
  • AM / FM РАДІО-АУДІОСИСТЕМА має 4 динаміка, управляється з підрульовими пульта і дозволяє прослуховувати музику зі смартфона.

ТЕХНОЛОГІЇ

Седан CITROËN C-ELYSÉE став ще більш сучасним, елегантним, і надійним. Повністю відповідаючи філософії Citroën, новинка пропонує інтуїтивно-зрозумілі технології для більшого комфорту і зручності водія; наприклад: камера заднього виду, сучасна навігаційна система, 7-дюймовий сенсорний дисплей.

 

СИСТЕМИ ДОПОМОГИ ВОДІЮ:

 

  • ЗАДНІЙ ПАРКТРОНІК

Задній парктронік попереджає водія про наближення до перешкод — система подає звуковий сигнал i малює схематичне зображення розташування перешкоди на 7-дюймовому дисплеї.

 

  • КРУЇЗ-КОНТРОЛЬ І ОБМЕЖУВАЧ ШВИДКОСТІ

За допомогою круїз-контролю водій може задати зручну постійну швидкість, яку автомобіль буде підтримувати самостійно в тривалій подорожі. Також можна задати ліміт швидкості, яку не можна перевищувати.

ТРАНСФОРМАЦІЯ САЛОНУ ... І ВЕЛИЧЕЗНИЙ БАГАЖНИК!

 

 

Легкодоступний i практичний багажний відсік пропонує дивовижний об’єм — більше, ніж 500 л. Однак це далеко не всі приємності від нового CITROËN C-ELYSÉE! Адже заднє сидіння автомобіля може легко складатися для перевезення великих речей. Сидіння розділено в пропорції 1/3—2/3, що дає змогу ідеально розпоряджатися місткістю салону й простором для перевезення.

СВІТЛОВИЙ АВТОГРАФ

Задня частина нового CITROËN C-ELYSÉE отримала об’ємні 3D-ліхтарі, що підсилюють враження більшої ширини й природної елегантності