Voir le contenu

Лінійка компактних автомобілів від Citroën 

Починаючи з Citroën C3 і закінчуючи хетчбеками Citroën C4 і ë-C4, ви будете виділятися на дорогах завдяки лінійці компактних автомобілів від Citroën. Автомобілі в лінійці адаптуються до вашого стилю водіння, не впливаючи на комфорт, практичність та універсальність.

CITROËN C3

Перероблений Citroën C3 отримав новий капот. На додаток до нових Airbumps® цей міський автомобіль відрізняється виразною індивідуальністю та неперевершеним комфортом. Ви справите враження на дорогах завдяки широкому вибору зовнішніх поєднань. Сучасний і підключений, цей міський автомобіль також оснащений 12 допоміжними засобами для водіння, які полегшать ваше повсякденне життя. 

CITROËN C4 

Citroën C4, компактний хетчбек від Citroën, повертається, поєднуючи в собі елегантний дизайн і напористі лінії. Ваші поїздки будуть дуже приємними завдяки підвісці з прогресивними гідравлічними подушками® і сидіннями підвищеної комфортності. Citroën C4 також урізноманітнює свою пропозицію вибором потужності, що відповідної вам. Вибирайте з електричних, бензинових або дизельних двигунів. Електричний Citroën ë-C4 забезпечує безшумне та легке водіння на електричному двигуні. Він оснащений акумулятором потужністю 50 кВт*год, який забезпечує запас ходу до 217 миль за циклом WLTP. Гарантія на акумулятор становить 8 років або 99 419 миль при 70% заряду.