Voir le contenu

 
ПРОГРАМА ДОПОМОГИ В ДОРОЗІ CITROËN ASSISTANCE  

Citroën Assistance:
 
044-590-57-57 

Дана програма допоможе з наданням консультаційної або технічної допомоги, вона включає в себе можливість надання підмінного автомобіля, бронювання готелю або пошуку квитків на інший вид транспорту, і багато іншого. Citroёn Assistance надається на термін дії основної гарантії на автомобіль, але може бути додатково продовжена за допомогою спеціальних контрактів.

Програма Citroën Assistance для автомобілей Citroёn – це:

  • технічна допомога на дорозі (наприклад, в разі розряду АКБ);
  • евакуація автомобіля до найближчого фірмового сервісу Citroёn (якщо допомога не може бути надана на місці);
  • оплата проживання в готелі;
  • оформлення квитків на автобус, поїзд;
  • видача підмінного автомобіля, тощо.

ВАША БЕЗПЕКА ПОНАД УСЕ

Програма Citroёn Assistance передбачає такі послуги:

1. Евакуація автомобіля до найближчого авторизованого сервісного центру Citroёn;

2. Проживання в готелі (послуга надається за умови, якщо відстань від місця ремонту до місця проживання перевищує 100 км).

3. Транспортування осіб, що подорожують в автомобілі, до місця їх постійного проживання в Україні з наступним поверненням водія до місця ремонту автомобіля

4. Надання підмінного автомобіля (у випадку, якщо автомобіль не може бути відремонтовано протягом 1 доби з моменту з’ясування несправності спеціалістами авторизованого сервісного центру)

Застосування певних послуг може передбачати виключення інших.

За більш детальною інформацією зверніться в авторизований сервісний центр Citroёn.

Доступ до Citroën Assistance також можна отримати з розділу Contact and Assistance у додатку MyCitroën.

ПОКРИТТЯ ПО ВСІЙ УКРАЇНІ

У разі несправності чи поломки автомобіля чи іншої непередбачуваної ситуації Citroën Assistance підтримає вас у складній ситуації незалежно від того, в якій точці України ви знаходитеся. Служба допомоги зробить усе можливе, щоб усунути проблему там, де ви перебуваєте, або відбуксирувати ваш автомобіль до найближчого авторизованого сервісного центру. Ці послуги поширюються як на водія, так і на пасажирів. Якщо несправність неможливо виправити протягом 24 годин, не панікуйте, вам буде запропоноване рішення, яке дозволить відновити рух.