Voir le contenu

У правильному напрямку

Вибір Citroën означає вибір добробуту з моменту покупки автомобіля.

Програма CITIZEN – це ціла екосистема послуг, призначених для вашої підтримки протягом усього процесу придбання – поки ви розглядаєте доступні варіанти, коли робите свій вибір, аж до моменту отримання вами свого транспортного засобу.

CITROËN ADVISOR

Ви хотіли б дізнатися, що інші клієнти думають про моделі Citroën

Перш ніж придбати автомобіль, дізнайтеся, що думають інші водії Citroën.  Прозорість, свіжі думки, перевірки... гарантії, які дадуть вам впевненість. 

РОЗВИНЬТЕ СВОЮ ІДЕЮ

Вам потрібна індивідуальна пропозиція, і ви хочете вибрати автомобіль і взяти його на тест-драйв

Отримайте індивідуальну пропозицію, не залишаючи затишку власного помешкання. Ви також можете забронювати тест-драйв Citroën на вибір у дилерському центрі або точці продажу Citroën

ОНЛАЙН-СКЛАД CITROËN

Ви бажаєте зробити замовлення з дому

Налаштовуйте, переглядайте запаси на складі та замовляйте будь-який з наших нових автомобілів Citroën онлайн, не виходячи з дому, за найкращою ціною, коли завгодно.

 

Отримуйте поради від наших експертів протягом усього процесу покупки – від моменту, коли ви шукаєте потрібний транспортний засіб, до моменту, коли ви робите замовлення онлайн.

ДОГОВОРИ ПРО ОБСЛУГОВУВАННЯ

Ви хочете отримати договір на обслуговування, щоб здійснювати поїздки у спокої

Завдяки більш тривалим гарантіям та договорам на обслуговування Citroën ви гарантуватимете, що ваш автомобіль залишатиметься надійним і безпечним, продовжуючи при цьому працювати найкращим чином. І ви можете контролювати свій бюджет і переконатися, що не станеться жодних сюрпризів. Дозвольте експертам з мережі Citroën подбати про ваш автомобіль, щоб гарантувати ще багато років на дорозі за найкращих умов. Насолоджуйтеся численними перевагами та отримуйте угоди на обслуговування, адаптовані до способу використання вашого автомобіля.

MyCITROËN

Ви хочете використовувати додаток MyCitroën, щоб полегшити своє повсякденне життя

Завдяки MyCitroën залишайтеся на зв'язку з автомобілем і отримуйте доступ до інформації. Завдяки цьому застосунку ви можете насолоджуватися індивідуальним відстеженням обслуговування вашого автомобіля та отримати доступ до цілого ряду послуг Citroën.

 За допомогою GPS ви можете легко знайти свій автомобіль. Ви можете оптимізувати поїздки завдяки статистиці споживання, вартості та відстані для всіх поїздок. І багато іншого!