Voir le contenu

СТОЛІТТЯ НОУ-ХАУ 

Вже понад 100 років Citroën ставить за мету пропонувати вам ноу-хау в галузі автомобільного інжинірингу. Експерти нашої мережі, які горять своєю справою, запропонують послуги для забезпечення всіх ваших потреб.

ДОСВІД CITROËN

РЕГЛАМЕНТИ ТО

Оскільки експерти мережі Citroën досконало знають автомобілі, ви можете бути впевнені, що в офіційних сервісних центрах ваш автомобіль буде у надійних руках. Скористайтеся сервісною пропозицією за найкращою ціною та з гарантіями безпеки водіння. Залежно від віку вашого автомобіля експерти Citroën запропонують регламенти, адаптовані до ваших потреб.

РЕГЛАМЕНТИ CITROËN ORIGINALS

Регламенти Citroën Origin включають використання оригінальних  запчастин Citroën. Крім гарантії вашого спокою та безперебійної роботи вашого автомобіля, Citroën гарантує, що встановлені деталі забезпечать таку ж якість, надійність і довговічність, що і деталі, встановлені на конвеєрі. Отримайте комплексну пропозицію, яка включатиме роботу та оригінальні запчастини з 1-річною гарантією.

РЕГЛАМЕНТИ CITROËN ADVANTAGE

Якщо вашому автомобілю більше трьох років, можливо, ви шукаєте економний варіант обслуговування. Скористайтеся перевагами регламентів Citroën Advantage. Використання мультибрендових запчастин Eurorepar, відібраних і перевірених інженерами Citroën для автомобілів віком від 3 роки і старше, є більш бюджетним варіантом. Зверніть увагу, що на запчастини Eurorepar надається 2-річна гарантія, яка поширюється на всю мережу авторизованих сервісних центрів Citroën.

ШИРОКИЙ АСОРТИМЕНТ ЗАПЧАСТИН

ПІДБІР ЗАПЧАСТИН

Мережа Citroën може запропонувати широкий вибір запчастин для вашого автомобіля. Оригінальні запчастини, запчастини Eurorepar, відновлені деталі тощо, наші експерти адаптуються до ваших запитів і знайдуть рішення, що найкраще підійде для вашого бюджету.

ОРИГІНАЛЬНІ ЗАПЧАСТИНИ

ОРИГІНАЛЬНІ ЗАПЧАСТИНИ

Будьте такими ж вимогливими до технічного обслуговування свого Citroën, як і в момент його придбання: вибирайте оригінальні запчастини. Усі оригінальні запчастини Citroën перевіряються експертами (на надійність, стійкість, довговічність, а також на відповідність певним специфікаціям для окремих деталей, наприклад, ударними випробуваннями) і мають технічні характеристики, ідентичні технічним характеристикам запасних частин, встановлених на автомобіль на конвеєрі.  Крім того, ці запчастини доступні по всій мережі Citroën у всьому світу.

МУЛЬТИБРЕНДОВІ ЗАПЧАСТИНИ EUROREPAR

Ми пропонуємо вам можливість придбати запчастини для вашого Citroën за нижчою ціною. Використання перевірених нашими експертами мультибрендових запчастин Eurorepar, що мають 2-річну гарантією, знижує вартість технічного обслуговування автомобілів старше 3 років. Асортимент  Eurorepar нараховує понад 15 000 артикулів та доступний у всіх авторизованих сервісних центрах.

ЗАПАСНЕ КОЛЕСО

ЗАПАСНЕ КОЛЕСО ТЕПЕР ПРОПОНУЄТЬСЯ ЯК АКСЕСУАР

Запасне колесо тепер доступне в якості додаткового обладнання. Для облаштування автомобіля запасним колесом, Citroën пропонує вам відповідну пакетну пропозицію. 

Зауважте, що для деяких автомобілів, таких як новий Citroën C3, для додаткового оснащення автомобіля запасним колесом необхідно вибрати спеціальну опцію під час покупки автомобіля.

ЯКІ ШИНИ ОБРАТИ ПІСЛЯ ТОГО, ЯК ВИ ПРОБИЛИ КОЛЕСО СВОГО АВТОМОБІЛЯ?

Технологія виробництва шин постійно вдосконалюється та пропонує рішення, які покладуть край незручностям, пов'язаним з пробитими колесами.

Сьогодні промисловість виробляє шини, оснащені технологіями RUNFLAT і SEALANT, які гарантують водіям безпеку і практичність.

АКСЕСУАРИ CITROËN

Адаптуйте свій Citroën до своїх потреб за допомогою широкого вибору аксесуарів. Вибирайте з асортименту понад 2500 аксесуарів, включаючи транспортні рішення (багажники на дах, причепи тощо), обладнання та технології, пов’язані з безпекою або комфортом. Ви можете придбати ці аксесуари в офіційній сервісній мережі.