COVID-19 | ОСНОВНА ІНФОРМАЦІЯ ТА ДОСТУПНІ ПОСЛУГИ

ДЕТАЛЬНІШЕ
1800x681-Hypnos.jpg

HYPNOS


HYPNOS

Елегантний кросовер Hypnos звертається до творчих технологій, щоб подарувати неймовірні характеристики експлуатації і екологічну ефективність, в комбінації з витонченими, але сильними відчуттями для пасажирів.

Оригінальні, елегантні лінії кузова

Динамічні, скульптурні форми Hypnos підкреслені акуратними, плавними лініями, створюють враження виняткової елегантності і сили:

явно виражені колісні арки;
напружені лінії капота;
висока поясна лінія.
Глибокий, яскраво-сірий колір виділяє його елегантні обриси. Інтенсивність кольору змінюється в залежності від освітлення, надаючи Hypnos елегантний вигляд коштовності і підтверджуючи статус представницької машини.

Концепт Citroën Hypnos - Оригинальные, элегантные линии кузова

Інноваційна конструкція

Доступність

Концепт Citroën Hypnos - Гидравлическая подвеска

Двері на задніх петлях забезпечують легку посадку в салон, тоді як дверцята вантажного відсіку дає вільний доступ до багажника. Якщо відволіктися від візуального сприйняття, двері і задній борт Hypnos додають йому функціональності і нагадують про те, що цей автомобіль був створений для подорожей.

Зручний салон

Концепт Citroën Hypnos - Удобный салон

Простір для пасажирів складається з чотирьох сидінь, виконаних з компонентів у формі призми, які надуваються і здуваються за бажанням, щоб забезпечувати масаж верхньої і нижньої частини спини. Сидіння розташовані по спіралі з кожної зі сторін центральної консолі.

Креативний інтер'єр

Концепт Citroën Hypnos - Креативный интерьер

Яскраво контрастуючи з екстер'єром, внутрішнє оздоблення Hypnos представлене всіма кольорами веселки. Салон просунутої конструкції, з матеріалами найвищої якості, такими як шліфований алюміній і шкіра. Складається загальне відчуття повного комфорту, яке підтверджує, що Hypnos - винятковий автомобіль.

Драйверська сенсація

Максимальне прискорення

Концепт Citroën Hypnos - Максимальное ускорение

Прийомістість і відчуття від водіння не були принесені в жертву економії палива. Якщо водій різко натискає на педаль акселератора, то включається режим максимального прискорення, де два мотора - двигун внутрішнього згоряння і електромотор - працюють спільно. Таким чином, концепт Hypnos гарантує відмінні експлуатаційні показники без шкоди витраті палива: від 0 до 100 км / год за 9,4 сек, проходження дистанції 1 000 м за 31 сек.

Гідравлічна підвіска

Концепт Citroën Hypnos - Гидравлическая подвеска

Концепт Hypnos оснащений гідравлічною підвіскою третього покоління. Ставлячи високі стандарти в комфорті, ця технологія одночасно гарантує і виняткові відчуття від водіння.

Привід 4x4

Концепт Citroën Hypnos - Привод 4х4

У разі слабкого зчеплення з дорогою або різкого прискорення машина переключається в режим повного приводу, використовуючи електромотор на задній осі. Режим повного приводу забезпечує краще зчеплення коліс з дорогою і дозволяє використовувати потенціал Hypnos в повній мірі.

Дизель-гібрид

Продумана конструкція Hypnos поєднує в собі 2-літровий дизельний двигун HDi DPFS потужністю 200 к.с., 6-ступінчасту автоматизовану КПП, і електродвигун потужністю 50 к.с. на задній осі.

Режим ZEV (Zero Emission Vehicle)

Концепт Citroën Hypnos - Режим ZEV

З подібними дизельними гібридними технологіями, Hypnos дуже уважно ставиться до навколишнього середовища. Наприклад, в місті концепт може переміщатися тільки на електротязі - в режимі ZEV (Zero Emission Vehicle).

Система Stop&Start

Концепт Citroën Hypnos - Система Stop&Start

Концепт Hypnos також оснащений системою «Stop & Start», яка глушить двигун внутрішнього згоряння в пробках або при гальмуванні на світлофорі. В результаті це дозволяє домогтися низької витрати палива: 4,5 л / 100 км в змішаному циклі; викиди СО лише 120 г / км.

Top