Voir le contenu

КОНЦЕПТ CITROËN 19_19

ПОДОРОЖУЙТЕ З КОМФОРТОМ

Після Ami One Concept, концепт-кару для міської електричної мобільності, Citroën тепер представляє концепт-кар 19_19, другий електричний концепт-кар, що відзначає сторіччя брендів та бачення міської мобільності.

НАРОДЖЕНИЙ CITROËN

Концепт-кар 19_19 – це високотехнологічний автомобіль з ефектним дизайном, натхненний аерокосмічними технологіями. Він максимізує комфорт, відтворюючи відчуття лаунжу на колесах, завдяки розумній системі підвіски, що надає пасажирам відчуття скольження по дорожньому покриттю. Інноваційний і футуристичний автомобіль пропонує запас ходу 800 км, технологію автономного водіння 4 рівня та персонального помічника, який взаємодіє з пасажирами.

ФУТУРИСТИЧНА ПЕРЕДНЯ ЧАСТИНА

ФУТУРИСТИЧНА ПЕРЕДНЯ ЧАСТИНА

Дизайн концепт-кару 19_19 є аеродинамічним. Передня частина оснащена подвійним капотом зі скловолокна від верхньої до нижньої частини автомобіля. Верхня частина капоту проходить дуже високо над крилами, слугуючи плавником та опорою для світолового підпису Full LED світлодіодів, разом з тим інтегруючи шеврони марки та логотип Origins.

Конструкція підвіски, колеса та внутрішня частина крил прикрашені смугами, що нагадують шеврони. 

ТЕХНОЛОГІЧНА ЗАДНЯ ЧАСТИНА

Задня частина відлунює дизайн передньої частини завдяки двері багажника, що нагадує бульбашку, аеродинамічному підрамнику та світловому підпису, з двома лініями світла у формі Y, що включають шеврони та утворюють спойлер. Дві LIDAR (системи вимірювання лазерного виявлення) розташовані в задній частині даху. Підрамник виконаний у вигляді скейтборду, завдяку чому видно батареї та всі технічні компоненти. Він прикрашений трьома синіми, білими та червоними лініями.

ВИДОВИЩНИЙ ДИЗАЙН

ПРОЗОРА КАПСУЛА

Повністю засклений кузов Concept 19_19 нагадує прозору капсулу, причому довжина, колісна база та ультракороткі звиси є його вражаючою особливістю. Дуже округла пасажирська кабіна представляє собою основу крила літака з кожного боку, створюючи враження надійності та ширини. Плексиглас чорний спереду і синій ззаду, що є відсилкою до синього кольору Petite Rosalie, спадщини бренду. У передній частині пасажири мають чудову видимість поза автомобілем, тоді як перехожі можуть милуватися внутрішнім виглядом автомобіля. Задня частина концепт-кару 19_19 має мікроперфоровану плівку, яка захищає приватність пасажирів.

КОЛЕСА XXL

Концепт-кар 19_19 підтримується колесами XXL (діаметр: 930 мм і шини 255/30 R30), розробленими компанією Goodyear. Шина та колесо виглядають як одне ціле завдяки гумі, що виходить за ободи, тим самим підвищуючи акустичний комфорт. Крила, як відокремлені від кузова, так і інтегровані в колеса, створюють враження, що салон розміщений на 4-х кульках, що не торкаються дороги. Центральний обертач коліс фіксований, на ньому при русі концепт-кару 19_19 відображається логотип Citroën Origins.

ВРОДЖЕНИЙ КОМФОРТ

Концепт-кар 19_19 пропонує кожному пасажиру свій власний простір для відпочинку. На місці водія наявні інтуїтивно зрозумілі засоби керування та проєкційний дисплей, який надає ключову інформацію про керування автомобілем на лобовому склі, надзвичайно зручне сидіння та динамік у підголівнику. Переднє пасажирське сидіння було спроектовано як кушетку з моторизованою підніжкою для ніг, а задні сидіння відтворюють диван. Кожен пасажир має свою звукову зону з персоналізованим контентом, що надсилається безпосередньо йому. Надзвичайно спрощена панель приладів має засклену частину, яка перетворюється на плівковий проєкційний екран. Рульове колесо плаваюче, схоже мармур і має екран у центрі, на якому відображається кожне покоління логотипу Citroën по черзі. Двері мають зворотний шарнір, що забезпечує оптимальний доступ для всіх пасажирів, оскільки немає стійки B.
Концепт-кар 19_19 має активний інтелектуальний пілотаж з системами поздовжної та поперечної стійкості на додаток до підвіски з прогресивними гідравлічними подушками (Progressive Hydraulic Cushions®). Внаслідок цього усуваються поштовхи та зовнішні порушення. Колеса і шини також сприяють комфорту підвіски. Технологія IntelliGrip, система інтелектуальних датчиків, дозволяє концепт-кару 19_19 визначати оптимальний режим руху для визначення швидкості, гальмування, утримання на дорозі та стійкості. Відчуйте, що ви плануєте над дорогою!

НАРОДЖЕНИЙ В МАЙБУТНЬОМУ НА 100% ЕЛЕКТРИЧНИЙ І АВТОНОМНИЙ

ЗАПАС ХОДУ 800 КМ

Концепт 19_19 на 100% електричний. Він розганяється від 0 до 100 км/год за 5 секунд і має максимальну швидкість 200 км/год. Він має ультра-швидку індукційну зарядку, що означає, що він може відновити 600 км запасу ходу всього за 20 хвилин без зарядного кабелю.

АВТОНОМНЕ ВОДІННЯ

Концепт-кар 19_19 може керувати водінням автоматично. Деякі етапи водіння, наприклад, автомагістраль або пробки, можуть бути делеговані. Для отримання задоволення від поїздок або в більш складних ситуаціях, таких як поїздки в центрі міста, водій може в будь-який час взяти на себе керування.

ІНТУЇТИВНИЙ І ІНІЦІАТИВНИЙ ОСОБИСТИЙ ПОМІЧНИК

Особистий помічник має форму циліндра на панелі приладів. Оснащений штучним інтелектом, він допомагає керувати взаємодією з автомобілем та пасажирами. Під час руху водій залишається активним, але не бере на себе функцію керування автомобілем. У автоматичному режимі кермо та педаль втягуються, а особистий помічник розгортається над панеллю приладів, звільняючи проекційну поверхню для водія. Персональний помічник має функцію розпізнавання природного мовлення, розроблену SoundHound Inc, стартапом Кремнієвої долини.