Voir le contenu

АВТОНОМНА МІСЬКА МОБІЛЬНІСТЬ ВІД CITROËN  

ДЛЯ НОВОСТВОРЕНОЇ МІСЬКОЇ МОБІЛЬНОСТІ

Щоб зробити місто більш плинним, більш приємним і більш людським, Citroën придумав креативну відповідь: нову модель з відкритою розробкою для колективної та спільної мобільності, що забезпечуватиме мобільність для всіх. Саме це обіцяє Citroën Autonomous Mobility Vision.

THE URBAN COLLËCTIF

CITROËN, ACCOR І JCDECAUX РАЗОМ УЯВЛЯЮТЬ МАЙБУТНЄ АВТОНОМНОЇ МІСЬКОЇ МОБІЛЬНОСТІ ДЛЯ ВСІХ

Щоб знову зробити задоволення та сервіс основою міського транспорту, Citroën, Accor та JCDecaux сформували перспективний колектив: The Urban Collëctif. Ця співпраця дала початок абсолютно новій концепції мобільності, що демонструється на прикладі Citroën Skate, технологічної платформи мобільності, що поєднується з трьома модулями, пропонуючи 3 нові та спеціальні послуги: Sofitel En Voyage, Pullman Power Fitness та JCDecaux City Provider.

SOFITEL EN VOYAGE

ВИСОКОКЛАСНЕ ТА ЕКСКЛЮЗИВНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Sofitel En Voyage Pod – це архітектурний паралелепіпед зі скла та декору зі затишною атмосферою, яка відкрита для зовнішнього світу.
CITROËN X ACCOR

ЗАТИШНИЙ ТА ВИТОНЧЕНИЙ ПРОСТІР

Sofitel En Voyage Pod може перевозити на борту від двох до трьох осіб у винятково комфортних та обслуговуваних умовах. Він працює як люксовий камердинер. Гості можуть насолоджуватися унікальним досвідом гостинності готелів Sofitel протягом усього перебування, як на території готелю, так і під час подорожей містом: витончений транспорт у «французькому стилі».

PULLMAN POWER FITNESS

НОВИЙ СПОСІБ ЗАЙМАТИСЯ СПОРТОМ ПІД ЧАС РУХУ

Pullman Power Fitness Pod пропонує унікальний досвід через симбіоз спорту, музики та світла. 
CITROËN X ACCOR

НАВМИСНО ФУТУРИСТИЧНА АТМОСФЕРА

Pullman Power Fitness Pod представляє собою вражаючу скляну бульбашку, яка є як темною, так і яскравою. Цифровий тренер на голографічному екрані забезпечує, щоб пасажир не втрачав уваги, маючи при цьому можливість дивитися на зовнішній світ, а також робити запити, отримувати інформацію про свою подорож та розважатися під час кардіо-вправи. Вправа на велосипеді або греблі також заряджає акумулятори в Citroën Skate.

JCDECAUX CITY PROVIDER

ІННОВАЦІЙНИЙ СЕРВІС МІСЬКОЇ МОБІЛЬНОСТІ, ДОСТУПНИЙ ДЛЯ ВСІХ

Доповнюючи звичайний громадський транспорт, JCDecaux City Provider Pod – це модуль у вигляді мобільного автобуса, що революціонує громадський транспорт у міських центрах. 
CITROËN X JCDECAUX

ПОЗАЧАСОВИЙ ДИЗАЙН, ЩО ЗАБЕЗПЕЧУЄ КОМФОРТ ТА ПРОСТІР НА БОРТУ

JCDecaux City Provider Pod має чисті форми, позачасовий і стриманий дизайн, що забезпечує комфорт і простір на борту. У відкритому, привітному та яскравому просторі з чудовим видом на місто можуть подорожувати до 5 осіб. Всередині для пасажирів є поручні, щоб забезпечити безпечну подорож, та USB-порти для зарядки всіх мобільних пристроїв. Наявні два екрани з інтерактивними картами, один з яких спрямований назовні, а інший – всередину.

THE CITROËN SKATE

ВБУДОВАНА ТЕХНОЛОГІЯ ДЛЯ ПОКРАЩЕННЯ ПОДОРОЖЕЙ МІСТОМ

Citroën Skate – це інструмент для пересування, який може бути приватним або державним в залежності від пов'язаних з ним послуг і може подорожувати по всіх міських центрах на виділених смугах для створення плавної та оптимізованої мобільності. Він включає в себе весь інтелект та технології, необхідні для автономного та електричного водіння: акумулятор, електродвигун, радар, лідари тощо. Призначений для суто міських умов, максимальна швидкість обмежена до 25 км/год.

CITROËN ADVANCED COMFORT®

ІННОВАЦІЇ ДЛЯ ЩЕ БІЛЬШОГО КОМФОРТУ

Щоб забезпечити незрівнянний комфорт під час поїздки, а також для комфортного розміщення модулів без струсів, Citroën Skate оснащений рухомими гідравлічними подушками. 

Citroën рифмується з комфортом, незалежно від типу автомобіля.

РЕВОЛЮЦІЙНІ КОЛЕСА 

З ПІДПИСОМ GOODYEAR

Компанія Goodyear розробила всенаправлені колеса Eagle 360, що мають сферичні шини та невеликі електродвигуни. Ці інноваційні колеса дають роботу повну свободу руху на всі 360°. 

ЗАГАЛЬНА ДОСТУПНІСТЬ

ПЕРЕХІД ДО БЕЗЛІЧІ МОДУЛІВ, ЩО ВІДПОВІДАТИМУТЬ РІЗНОМАНІТНИМ ВИМОГАМ

Відкрита розробка Citroën Skate дозволяє кожному розробити сумісний модуль, якщо він відповідає технічним специфікаціям інтерфейсу Citroën.  

Завдяки відокремленню Citroën Skate, який забезпечує подорожі, та модулю, послуги, використання та індивідуальна або колективна мобільність надихатимуть шалений спалах креативності. Окрім модулів, розроблених разом з Accor та JCDecaux, можливі й численні інші варіанти.