Voir le contenu

Citroën oli [all-ë]

Електрика на правильному шляху

Проектувати електромобілі – це добре. Але для нас цього недостатньо.

Наш концепт-кар Citroën Oli [all-ë] зроблений максимально легким, щоб споживати якомога менше електроенергії, гарантуючи при цьому запас ходу в 400 км. Він був розроблений з переробленими та придатними для переробки запчастинами, щоб подовжити термін його служби. Отже, ми всі на борту?

МЕНША ВАГА=МЕНШЕ ЕНЕРГІЇ

Ми повністю розробили Citroën Oli [all-ë], щоб він був максимально легким
Дах і капот виготовлені з легкої картонної сотової конструкції, яка міцніша за сталь. 
Сидіння виготовлені лише з 3 частин з надзвичайно легкими матеріалами
Цілеспрямовано лаконічна та функціональна приладова панель.

ПОЗБУТИСЯ ЗАЙВОГО

Citroën Oli [all-ë] взяв на себе ризик збереження основних функцій без шкоди для вашого комфорту
Більш легкий кондиціонер для зменшення енергоспоживання: кут вітрового скла 90° і похилі вікна природним чином відбивають сонячні промені, щоб оптимізувати температуру на борту
Смартфон водія та портативні динаміки – все, що потрібно, і їх можна інтегрувати безпосередньо в приладову панель

ПОПЕРЕДУ СВІТЛЕ МАЙБУТНЄ

Citroën Oli [all-ë] розроблений з використанням перероблених та придатних для переробки деталей, які легко ремонтувати та замінювати, таким чином продовжуючи термін служби

Ідентичні та взаємозамінні деталі для зменшення витрат та використання сировини: передні двері та вікна, бампери та контури колісних арок. Ці деталі розміщуються як на лівій, так і на правій стороні автомобіля. І навпаки.

Місія Citroën Oli [all-ë] – надихати на майбутнє доступної, сталої та радісної сімейної мобільності

Цей концепт-кар – набагато більше, ніж автомобіль, він є універсальним супутником і додає вашому повсякденному життю значну дозу веселощів, корисних незалежно від того, подорожуєте ви чи ні.

ДОСТУПНІСТЬ, ДОБРОБУТ, ЗУХВАЛІСТЬ

Сміливий крок для майбутнього Citroën

Для Citroën уявлення про світ, де особиста мобільність знаходиться в межах досяжності кожного, є усталеною ідеєю. Цей маніфест прийняв форму дивовижного концепт-кару, сповненого розумних ідей, щоб вразити світ. Дорожня карта для оптимістичної та функціональної електричної мобільності для поліпшення повсякденного життя всіх в найближчому майбутньому.

Ami робить все по-іншому

Будучи особливо інноваційним, Ami має зробити електричну мобільність доступною для всіх. AMI став стимулом креативності бренду, і в результаті з'явився концепт-кар Oli, який протидіє поточній тенденції галузі до побудови ще важчих, більш складних і більш дорогих електромобілів.

Citizen: мобільність, схожа на дзен

Citroën Citizen Services®, нова комплексна програма послуг, присвячена добробуту клієнтів, щоб кожен відчував себе найкомфортніше за кермом свого автомобіля Citroën. 

Натхненна Oli [all-ë], ця програма спрямована на посилення відчуття «дзен-ставлення» у щоденному використанні свого транспортного засобу.