Voir le contenu

Підлаштуйте Citroën C3 під себе

Зацікавив Citroën C3? Уявіть себе за кермом свого майбутнього міського автомобіля за допомогою конфігуратора Citroën! Підлаштуйте Citroën C3 відповідно до своїх бажань, вибравши все від комплектації до обладнання, двигуна та кольорів.

Ознайомтеся з доступними версіїями Citroën C3

Citroën C3 доступний у таких комплектаціях: Feel, Shine. Кожна з цих версій містить ряд стандартного обладнання та аксесуарів, які відповідають вашим потребам.

Вибір двигуна

Ваш Citroën C3 доступний в бензиновій (PureTech 82 к.с. або PureTech 110 к.с. ) версії двигуна і може мати механічну або автоматичну коробку передач EAT6, яка гарантує плавне перемикання передач і оптимальний комфорт водіння.

Дизайн салону та кузова

Залежно від обраної версії, у вас також є вибір різних варіантів як дизайну, так і технологій. Усередині вашого Citroën C3 ви можете обрати той інтер’єр, який відповідає вашому смаку.

Розміри Citroën C3

З довжиною 3996 мм, шириною 1749 мм і висотою 1474 мм, Citroën C3 є міським автомобілем, який почуває себе комфортно як у місті, так і на дорозі. Компактні розміри без компромісів щодо простору багажника, що має об’єм 300 літрів незалежно від обраної версії.