Voir le contenu

Підлаштуйте Citroën Berlingo під себе

Подобається сімейний мінівен Citroën Berlingo? Підлаштуйте Citroën Berlingo під себе, вибираючи серед моделей L1 або L2 і широкого діапазону цін, комплектацій, стилів та обладнання.

Доступні комплектації Citroën Berlingo 

Виберіть одну з трьох доступних версій: Live, Feel, Feel Pack. Залежно від обраної комплектації ви можете налаштувати її стиль, дизайн салону, обладнання та приладдя, що дозволить створити автомобіль, який найкраще підходить вам.

Двигуни

Citroën Berlingo оснащений двигуном, розробленим для забезпечення найвищої продуктивності, дизельний двигун з 8-ступінчастою автоматичною коробкою передач, яка спрощує керування перемиканням передач для оптимального комфорту під час водіння.

Дизайн салону та кузова

Ви можете вибирати між кількома стилями салону та тканинами, що дозволяє поєднувати чорний, сірий і відтінки зеленого чи жовтого залежно від вибраного оздоблення. Сидіння розроблені таким чином, щоб бути надзвичайно зручними як для водія, так і для пасажирів, для максимально приємної їзди.

Розміри Citroën Berlingo

Як універсал, Citroën Berlingo є чемпіоном з питань зберігання та транспортування, з об’ємом вантажу до 4000 л та довжиною завантаження понад 3 м у розмірі XL. Його розміри дорівнюють модульності: довжина 4403 мм, ширина 1848 мм і висота 1844 мм.

Наявне обладнання та приладдя

Citroën Berlingo включає стандартне обладнання, як-от Coffee Break Alert, круїз-контроль, Active Safety Brake тощо. Для підвищення свого комфорту ви можете вибрати додаткове обладнання та приладдя з широкого асортименту, як-от кольоровий проекційний дисплей, modutop, дитячий комплект тощо.