Voir le contenu

НАЛАШТУЙТЕ СВІЙ CITROËN BERLINGO ФУРГОН

Щоб розпочати налаштування, виберіть силует фургона Berlingo:

Шукаєте надійну та універсальну програму для своєї професійної діяльності? Citroën пропонує Berlingo Фургон для професіоналів.  

Доступні версії

Ми пропонуємо вибір надійних і естетичних утиліт, які можуть задовольнити ваші потреби. Для цього просто виберіть свою модель Citroën Berlingo та налаштуйте свій автомобіль відповідно до вашої професійної діяльності. Відкрийте для себе фургон Berlingo у класичній версії та його модель із більшою пасажиромісткістю — розширений салон Berlingo Van.
Розміри Citroen Berlingo Фургон
Citroën Berlingo Van доступний у кількох розмірах. Доступний у стандартній версії (розмір L1) і в подовженій версії (розмір L2), фургон пропонує розміри до 4,7 м зовнішньої довжини та 2,4 м2 об’єму завантаження. Ця модель має два сидіння спереду. Citroën Berlingo Van у версії з кабіною екіпажу має ряд із 3 сидінь ззаду. Ця функція дозволить вам транспортувати свою команду на робочі місця, залишаючи місце для зберігання інструментів і матеріалів у багажнику.

Вибір двигуна

Наша лінійка Citroën Berlingo Фургон доступна з дизельним двигуном, з 6-ступінчастою МКПП або 8-ступінчастою АКПП. Дизельний двигун BlueHDi використовується в усіх наших фургонах Berlingo і знижує споживання пального та викиди вуглецю.

Дизайн інтер'єру та екстер'єру

З естетичної сторони Berlingo Фургон схожий на класичний універсальний фургон, залишаючись дуже компактним. Для професіоналів, які шукають практичний транспортний засіб для доставки, завантаження та розвантаження вантажів.  

Обладнання та аксесуари

Щоб не нехтувати комфортом на борту, асортимент Berlingo пропонує практичні опції для водія, такі як підігрів сидінь або автоматичний кондиціонер. Щоб ще більше підвищити комфорт і безпеку водіння, виберіть засклений задній люк, який дозволить вам мати кращу видимість на дорозі.