Voir le contenu

Підлаштуйте під себе позашляховик Citroën C5 Aircross або Citroën C5 Aircross Hybrid

Хочете сучасний і надкомфортний позашляховик? Зберіть конфігурацію свого Citroën C5 Aircross з двигуном внутрішнього згоряння або з гібридним приводом, вибираючи з кількох версій, двигунів, дизайнів салону та кузова, а також обладнання.

Вибір комплектації Citroën C5 Aircross і Citroën C5 Aircross Hybrid

Виберіть одну з трьох комплектацій для версії з двигуном внутрішнього згоряння: Sense, Shine і Shine Plus, а також з двох для гібридної версії: Shine і Shine Plus. Кожна комплектація передбачає стандартне та додаткове обладнання та приладдя, а також спеціальні двигуни та інтер’єри салону. 

Наявні двигуни

Citroën C5 Aircross доступний з дизельними (BlueHDi 130 S&S або BlueHDi на 180 к. с.) двигунами та механічною або автоматичною коробкою передач залежно від комплектації. Гібридна версія має двигун Hybrid 225 з літій-іонною батареєю HT 200V на 13,2 кВт·год із запасом ходу 55 км і бензиновий двигун PureTech 180 з 8-ступінчастою автоматичною коробкою передач EAT8.

Дизайн салону та кузова

Citroën C5 Aircross доступний у різних кольорах: Polar White, Pearl White, Perla Nera Black, Platinum Grey, Tijuca Blue, Cumulus Gray і Volcano Red. Гібридна версія також має анодовані сині вставки. Ви також можете вибрати колеса з широкого асортименту, щоб підкреслити стиль свого позашляховика.

Ви можете створити салон на свій смак із запропонованого асортименту оздоблення та тканин у чорному, сірому або бежевому кольорах.

Розміри позашляховиків Citroën C5 Aircross і Citroën C5 Aircross Hybrid

Як і всі хороші позашляховики, Citroën C5 Aircross і Citroën C5 Aircross Hybrid поєднують комфорт і модульність. Їх салони водночас просторі й функціональні, не жертвуючи елегантністю. Їх особливістю є три окремих задні сидіння, які висуваються на 150 мм, відкидаються та складаються. Поєднання з двома висотами підлоги забезпечує оптимальний простір для багажника від 460 до 1630 л. Мінімальні розміри позашляховика складають 4500 мм в довжину, 1969 мм в ширину і 1654 мм у висоту.

Наявне обладнання та аксесуари

Citroën C5 Aircross та його гібридна версія пропонують широкий спектр стандартного обладнання, залежно від обраної комплектації, для забезпечення оптимальної безпеки, комфорту та задоволення від водіння, як-от шкіряне кермо, розетки 12 В на центральній консолі та в багажнику, електричні дзеркала з підігрівом і система виявлення недостатнього тиску в шинах. Є багато інших додаткових функцій і аксесуарів. Перегляньте їх і створіть надпрактичний позашляховик, який підійде саме вам.