ПЛАГІН-ГІБРИД: ОСТАННЄ СЛОВО ЗА КОМФОРТОМ

Плагін-гібридний привод нового Citroën C5 Aircross подарує вам чималий комфорт під час поїздок, завдяки перевагам їзди на електричній тязі при щоденних поїздках на відстань до 55 км (за циклом WLTP) та необмеженому запасу ходу для тривалих поїздок завдяки наявності бензинового двигуна.ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ ПЛАГІН-ГІБРИДІВ

Citroën C5 Aircross Plug-in Hybrid на стоянці у місті

ЖОДНИХ ВИКИДІВ ТА ШУМУ

 • В електричному режимі новий  Citroën C5 Aircross Plug-in Hybrid забезпечить вам безшумну та екологічно чисту їзду без жодних викидів вуглекислого газу та вібрацій.
 • Ви зможете заїжджати до районів міста, що закриті для автомобілів із двигунами внутрішнього згоряння.  
 • На акумуляторну батарею потужністю у 13,2 кВт поширюється гарантія терміном у 8 років або 160 тис. км зі збереженням 70% зарядної місткості.
Вигляд іззаду на Citroën C5 Aircross Plug-in Hybrid на дорозі біля моря

НА 100% ЕФЕКТИВНИЙ ПРИВОД

 • У новому плагін-гібриді Citroën C5 Aircross Plug-in Hybrid 180-сильний двигун PureTech з автоматичною коробкою передач EAT8 поєднано з електродвигуном потужністю у 81,2 кВт (110 к. с.), щоб забезпечити сукупну максимальну потужність у 225 к. с.
 • Він миттєво розвиває максимальний крутний момент у 360 Н·м, забезпечуючи безперервний комфорт їзди завдяки гарантованому запасу потужності для розгону у будь-яку мить.
Чоловік заряджає Citroën C5 Aircross Plug-in Hybrid від настінного блоку Wall Box

ЩОДЕННЕ ЗАРЯДЖАННЯ

 • Є кілька способів зарядити новий плагін-гібрид Citroën C5 Aircross. Вони прості та практичні.
 • Найшвидший спосіб зарядки —використовувати настінний блок Wall Box. Завдяки кабелю типу Mode 3 ви зможете зарядити свій автомобіль від 0% до 100% менш ніж за 2 години за допомогою опційного автомобільного зарядного пристрою потужністю у 7,4 кВт.
 • Для оптимального використання ми рекомендуємо заряджати новий плагін-гібрид Citroën C5 Aircross Plug-in Hybrid кожен день.

ЗАПАС ХОДУ

ОСНОВНІ ЧИННИКИ, ЩО ВПЛИВАЮТЬ НА ЗАПАС ХОДУ ВАШОГО АВТОМОБІЛЯ

Зображення панелі приладів, що символізує швидкість транспортного засобу

ШВИДКІСТЬ

На швидкості у 130 км/год запас ходу нового плагін-гібрида Citroën C5 Aircross скорочується вдвічі у порівнянні із сертифікованим зазначеним запасом ходу за циклом WLTP.

Зображення з термометром, що символізує температуру

ТЕМПЕРАТУРА

На заряд батареї впливають погодні умови та їх наслідки, в тому числі обігрів салону або ввімкнений кондиціонер.

Зображення із кермом, що символізує манеру їзди

МАНЕРА ЇЗДИ

Акумуляторна батарея вашого нового гібрида Citroën C5 Aircross триматиме більший заряд, якщо ви їздитимете плавно, різко не змінюючи швидкість.

Зображення посилки та валізи, що символізують навантаження транспортного засобу

ЗАВАНТАЖЕННЯ АВТОМОБІЛЯ

Аксесуари на даху та значне навантаження автомобіля впливають на споживання заряду вашим новим Citroën C5 Aircross Plug-in Hybrid.

СПОСІБ ЗАРЯДКИ

ПРОСТИЙ ТА ПРАКТИЧНИЙ

Заряджати новий Citroën C5 Aircross Plug-in Hybrid зовсім не складно:
 • Відкидна кришка зарядного гнізда розташована зліва у задній частині автомобіля. Вона має світлодіодний індикатор, щоб ви могли стежити за процесом зарядки. Крім того, за ним можна спостерігати дистанційно через застосунок My Citroën.
 • Зарядку можна запрограмувати за допомогою мультимедійної системи в автомобілі або застосунку My Citroën, наприклад, щоб скористатися перевагами тарифів у нічну пору доби.
 • Зарядні кабелі зберігаються у спеціально відведеному місці під підлогою багажника.
  Відкидна зарядна кришка зі світлодіодним індикатором на новому плагін-гібриді Citroën C5 Aircross Pl
  Новий Citroën C5 Aircross Plug-in Hybrid заряджається від настінного блоку Wall Box

  СПОСОБИ ЗАРЯДИТИ АВТОМОБІЛЬ

  ПРОСТЕ ЗАРЯДЖАННЯ ЩОДНЯ

  Ви матимете на вибір кілька варіантів зарядки вашого нового Citroën C5 Aircross Plug-in Hybrid:
 • Акумулятор заряджається за 7 годин від звичайної розетки або за 4 години від розетки типу Green'up™.
 • Від настінного блока Wall Box на 32 А з опційним зарядним пристроєм на 7,4 кВт, зарядка забирає менше 2 годин. Пристрої Wall Box можна зустріти на дорогах загального користування та деяких автостоянках. Крім того, такий блок можна встановити у себе вдома.
 • Станції потужністю у 100 кВт не сумісні із новим Citroën C5 Aircross Plug-in Hybrid.

  Ë-КОМФОРТ PLUG-IN HYBRID

  ЕЛЕКТРИФІКОВАНА 8-ст. АКПП ë-EAT8

  Новий Citroën C5 Aircross Plug-in Hybrid пристосований до будь яких потреб водія. В ньому поєднано всі переваги електрокарів та авто з звичайними двигунами.  Завдяки електродвигуну потужністю у 81,2 кВт Citroën C5 Aircross Plug-in Hybrid забезпечує запас ходу під час щоденних поїздок на відстань до 55 км (за циклом WLTP), а бензиновий двигун PureTech 180 Stop & Start Euro 6.3 надасть можливість більш тривалих поїздок.

  В електрифікованій восьмишвидкісній автоматичній коробці передач ë-EAT8 перемикання передач оптимізовано таким чином, щоб їзда була ще більш плавної та приємною.
  Вона має два режими рекуперативного гальмування: їзда (положення D) та гальмування (положення B). Останній, більш динамічний режим, покращує рекуперацію енергії, що вивільняється під час гальмування та сповільнення.

  Citroen-C5-Aircross-Hybride-rechargeable-Motorisation-1500x470

  Графічне зображення двигунів та акумуляторної батареї Citroën C5 Aircross Plug-in Hybrid

  Citroen-C5-Aircross-Hybride-rechargeable-Motorisation-1500x470

  Графічне зображення двигунів та акумуляторної батареї Citroën C5 Aircross Plug-in Hybrid

  ТРИ РЕЖИМИ ЇЗДИ

  ПЕРЕМИКАЧ, ЩО ІДЕАЛЬНО РОЗТАШОВАНИЙ НА ЦЕНТРАЛЬНІЙ КОНСОЛІ

  Перемикач режимів їзди розташований на центральній консолі нового Citroën C5 Aircross Plug-in Hybrid. На ваш вибір є 3 режими їзди:
 • Електричний: автомобіль працює у 100%-електричному режимі до 135 км/год, забезпечуючи вам цілковиту тишу у салоні та винятково плавну їзду. Запас ходу у цьому режимі сягає до 55 км (за циклом WLTP).
 • Гібридний: автомобіль автоматично застосовує електричний та бензиновий двигуни, щоб забезпечити оптимальну ефективність.
 • Спортивний: забезпечує кращу динаміку завдяки використанню електричного двигуна на додачу до бензинового, щоб розвивати максимальну сукупну потужність у 225 к. с. та крутний момент у 360 Н·м.
 • Електронний перемикач на новому Citroën C5 Aircross Plug-in Hybrid
  Жінка за кермом плагін-гібрида Citroën C5 Aircross

  ІНТУЇТИВНО ЗРОЗУМІЛИЙ ІНТЕРФЕЙС

  ЦИФРОВА ПАНЕЛЬ ПРИЛАДІВ З МОЖЛИВОСТЮ НАЛАШТУВАННЯ ТА НОВА МУЛЬТИМЕДІЙНА СИСТЕМА

  Новий Citroën C5 Aircross Plug-in Hybrid має в меню спеціальні розділи для їзди в електричному режимі:
 • На цифрову панель приладів виводиться стан процесу зарядки та ресурс акумуляторної батареї, а також забезпечується доступ до індикатора потужності та інтенсивності зарядки.
 • На 10-дюймовий екран мультимедійної системи виводиться робочий стан та параметри відстроченого/відкладеної зарядки акумулятора, попереднього прогрівання салону та функції e-save, що дозволить вам зберегти достатній заряд акумуляторної батареї, щоб подолати попередньо визначену відстань у 100 % електричному режимі.
 • Top