Voir le contenu

ДОГЛЯД ЗА АВТОМОБІЛЕМ

Ремонт, заміна оливи, обслуговування гальмівної системи, кондиціонера, акумуляторної батареї... Ви хочете дбати про свій автомобіль, зберігаючи при цьому контроль над бюджетом? Citroën запропонує вам оптимальні рішення для обслуговування та ремонту автомобіля, гарантуючи повну прозорість.

 

ОБСЛУГОВУВАННЯ ЗА СТАНДАРТАМИ ВИРОБНИКА
За допомогою наших пропозицій ви зможете провести діагностику, обслуговування чи ремонт вашого Citroën.  На ваш запит ми проведемо всі необхідні перевірки та налаштування. 
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
ЗАМІНА ОЛИВИ
Фіксована ціна, яка включає заміну оливи та фільтра для надійної роботи двигуна. 
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
ГАЛЬМІВНА СИСТЕМА
Зверніться на офіційний сервіс Citroën для перевірки основних елементів гальмівної системи (барабанів, колодок, дисків та супортів) задля забезпечення надійності гальмування. Фахівці Citroën проведуть ретельну діагностику та проконсультують щодо подальших дій. 
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
АКУМУЛЯТОРНА БАТАРЕЯ 
Зверніться на офіційний сервіс Citroën для перевірки стану заряду АКБ. 
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
КОНДИЦІОНЕР
Регулярно перевіряючи кондиціонер, ви забезпечите максимально комфортні умови в салоні вашого автомобіля. 
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
РЕМІНЬ ГРМ  
Завдяки цій пропозиції ви зможете зберегти двигун та пересвідчитися, що комплект ГРМ в належному стані (включаючи ремінь ГРМ і натяжні ролики) 
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
РЕМОНТ ЛОБОВОГО СКЛА  
Завдяки цій пропозиції ви можете більше не зволікати з ремонтом в разі пошкодження лобового скла. Ремонт лобового скла виконується дуже швидко і коштує дешевше, ніж повна заміна. 
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
СИСТЕМА ОСВІТЛЕННЯ
Щоб забезпечити максимальну видимість та оглядовість під час руху, необхідно регулярно перевіряти систему освітлення автомобіля. 
 ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
ШИНОМОНТАЖ ТА БАЛАНСУВАННЯ ШИН
Citroën подумав про вас та вашу безпеку, пропонуючи послуги з ремонту та балансування шин. 
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
СКЛООЧИСНИКИ
Зверніться в сервісний центр Citroën для отримання пропозиції щодо заміни щіток склоочисників. 
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
ДОЗАПРАВКА ADBLUE®
Ваш авторизований сервісний центр перевірить рівень AdBlue® та при необхідності дозаправить.  
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

КУЗОВНІ РОБОТИ

Citroën пропонує оптимальні рішення для ремонту пошкоджень кузова вашого автомобіля. Завдяки своїм ноу-хау, технології Citroën можуть нівелювати невеликі вм'ятини та легкі подряпини. Фахівці Citroën запропонують низку планів ремонту кузова за дуже конкурентними цінами, що дозволить легко відновити початковий вигляд вашого автомобіля.

 

СПОКІЙНЕ ВОДІННЯ З MYCITROËN

Завдяки додатку MyCitroën, доступному в App Store і Android, ви можете скористатися багатьма послугами, що зробить технічне обслуговування вашого Citroën максимально приємним. Завдяки додатку ви отримуєте сповіщення про періодичність технічного обслуговування вашого Citroën, зможете створити онлайн-запис до сервісного центру. Окрім цієї переваги, ви можете знайти пропозиції від Citroën та партнерів, останні новини. У вас немає жодних причин, щоб не завантажувати його!