Voir le contenu

ШИНОМОНТАЖ ТА БАЛАНСУВАННЯ ШИН

Скористайтеся порадами фахівців Citroën, обравши шини, що найкраще підходять вашому автомобілю та стилю водіння. Як відомо, вибір відповідних шин забезпечує краще зчеплення та бездоганне утримання автомобіля на дорозі, ефективне гальмування та економію пального.

 

ШИНОМОНТАЖ ТА БАЛАНСУВАННЯ ШИН

Завдяки нашій пропозиції ви отримуєте можливість здійснити шиномонтаж та балансування шин, замінити клапани та здійснити візуальну перевірку. Все буде виконано фахівцями Citroën та за стандартами Citroën.

ТРИМАЙТЕ ВСЕ ПІД КОНТРОЛЕМ

Рекомендований виробником тиск шин вказано на дверях водія. Цей показник слід перевіряти щомісяця, особливо перед тривалими поїздками. Диски з вм'ятинами, тріщини чи порізи на шинах або нерівномірний знос повинні перевірятися фахівцями авторизованих сервісних центрів Citroën.

ГАЛЬМУВАННЯ ТА АКВАПЛАНУВАННЯ

Не нехтуйте своєю безпекою; не забувайте регулярно перевіряти тиск у шинах. Тести показують, що для гальмування зі швидкості 90 км/год до 70 км/год потрібно 40 метрів при 2 барах або 45 метрів при 1 бара, тобто додаткові 5 метрів. Крім того, тиск у шинах нижчий від рекомендованого на 30% значно підвищує ризик аквапланування.

ОПТИМІЗУЙТЕ СПОЖИВАННЯ

Тиск у шині на 1 бар нижче рекомендованого призводить до збільшення опору та, відповідно, до збільшення витрати пального приблизно на 6%. Тиск у шинах на 20% нижче норми призводить до того, що ви проїдете відстань на 20% менше, ніж тоді, коли тиск у шинах відповідає нормі. Для пробігу у 40 000 км, це втрачені 8 000 км. Тому при середньому споживанні 8 л/100 км споживання збільшується на  0,5 л/100 км або ще на один бак пального на рік.

ШИНИ CITROËN ТА СУПУТНІ ПОСЛУГИ

Шини, що пропонуються мережею Citroën, можуть вирішити будь-які проблеми. У наших сервісних центрах ви знайдете все необхідне для вашої безпеки: літні та зимові шини будь-яких розмірів адаптовані до віку вашого автомобіля. Оскільки продуктивність ваших шин знижується за температури нижче 7°C, в обов’язковому порядку  замініть літні шини на зимові: на засніженій дорозі, пересуваючись зі швидкістю 50 км/год гальмівний шлях збільшиться на 30 метрів при гальмуванні! Нарешті, якщо ви не знаєте, де їх зберігати, більшість сервісних центрів мережі Citroën пропонують послуги зберігання.