Voir le contenu

СТОЛІТНІЙ ДОСВІД

Понад 100 років компанія Citroën пропонує свої знання та професійний досвід у галузі автомобілебудування. Віддані своїй справі, фахівці мережі пропонують обслуговування, що відповідає всім вашим потребам, включаючи запасні частини та роботи. Citroën також пропонує ряд послуг, розроблених з урахуванням запасних частин, що використовуються в мережі Citroën для обслуговування вашого автомобіля. 

ШИРОКИЙ АСОРТИМЕНТ ЗАПАСНИХ ЧАСТИН

Мережа Citroën пропонує вам широкий вибір запасних частин для вашого автомобіля. Від оригінальних запчастин Citroën, відомих як MOPAR, до мультибрендових запчастин та запчастин SUSTAINera, наші експерти адаптуються до ваших вимог і намагаються знайти найкраще рішення за оптимальний бюджет.

ОРИГІНАЛЬНІ ЗАПАСНІ ЧАСТИНИ CITROËN, ВІДОМІ ЯК MOPAR

Коли справа доходить до обслуговування вашого Citroën, будьте такими ж вимогливими, як і при купівлі автомобіля: обирайте оригінальні запасні частини, розроблені ще на стадії проектування вашого автомобіля. Оригінальні запасні частини Citroën, відомі як MOPAR, проходять ретельну перевірку нашими експертами (надійність, стійкість, витривалість, а також спеціальні випробування, наприклад ударні тести).
МУЛЬТИБРЕНДОВІ ЗАПАСНІ ЧАСТИНИ

ПОЄДНАННЯ ЯКОСТІ, ЦІНИ ТА ПРОДУКТИВНОСТІ

 

Завжди коли справа йде про обслуговування вашого Citroën ви шукаєте оптимальний баланс між ціною та якістю. Наші експерти Citroën рекомендують асортимент мультибрендових запасних частин Eurorepar після 3 років експлуатації автомобіля. Запасні частини Eurorepar дозволяють отримати високу якість за оптимальний бюджет.

ЗАПАСНІ ЧАСТИНИ SUSTAINera

Citroën пропонує асортимент запчастин та аксесуарів SUSTAINera для обслуговування вашого автомобіля та зменшення вуглецевого сліду шляхом скорочення відходів від обслуговування автомобілів.

Саме тому ми розробили стратегію, що базується на 4-х «R»:

Reman (відновлені деталі)

Repair (відремонтовані деталі)

Reuse (повторно використані деталі)

Recycle (переробка

Фірмові аксесуари Citroën

Фірмові аксесуари Citroën - це висока якість і більш оригінальності для вашого автомобіля.

Широкий асортимент фірмових аксесуарів Citroën задовольнить будь-які запити. Тут представлені якісні, стильні, високотехнологічні товари, які дозволять створити автомобіль вашої мрії. Дізнайтеся більше про оригінальні аксесуари Citroën в каталогах нижче.

Фірмові аксесуари для CITROËN C4

Обираючи CITROËN, ви обираєте якість, безпеку та стиль. Всі оригінальні аксесуари CITROËN C4 були розроблені спеціально для вашого автомобіля. Таким чином, ви маєте змогу створити автомобіль, який буде схожим на вас та відображатиме ваші бажання і потреби. Але не тільки … Оригінальні аксесуари CITROËN, протестовані за найсуворіших умов, забезпечують найвищий рівень якості та безпеки. На додаток до оригінальних аксесуарів, CITROËN пропонує вам широкий асортимент локальних аксесуарів, обраних серед найкращих виробників. На всі аксесуари CITROËN розповсюджується гарантія 1 рік.

 

Фірмові аксесуари для Citroën C5 AIRCROSS

Обираючи аксесуари CITROËN, ви обираєте якість, безпеку та стиль. Усі оригінальні аксесуари CITROËN були розроблені спеціально для вашого нового SUV Citroën C5 Aircross та адаптовані до найменших стилістичних i технологічних особливостей вашого автомобіля, гарантуючи високу якість i надійність. Довіртеся CITROËN у питанні обладнання свого C5 Aircross відповідно до ваших потреб i побажань.

 

Фірмові аксесуари для Citroën C3

Обираючи CITROËN , ви обираєте якість, безпеку та стиль. Всі оригінальні аксесуари CITROËN С3 були розроблені спеціально для вашого автомобіля. Таким чином, ви маєте змогу створити автомобіль, який буде схожим на вас та відображатиме ваші бажання і потреби. Але не тільки … Оригінальні аксесуари CITROËN, протестовані за найсуворіших умов, забезпечують найвищий рівень якості та безпеки. На додаток до оригінальних аксесуарів, CITROËN пропонує вам широкий асортимент локальних аксесуарів, обраних серед найкращих виробників. На всі аксесуари CITROËN розповсюджується гарантія 1 рік.
Фірмові аксесуари для Citroën Berlingo
Обираючи CITROËN, ви обираєте якість, безпеку та стиль. Всі оригінальні аксесуари CITROËN Berlingo були розроблені спеціально для вашого автомобіля. Таким чином, ви маєте змогу створити автомобіль, який буде схожим на вас та відображатиме ваші бажання і потреби. Але не тільки … Оригінальні аксесуари CITROËN, протестовані за найсуворіших умов, забезпечують найвищий рівень якості та безпеки. На додаток до оригінальних аксесуарів, CITROËN пропонує вам широкий асортимент локальних аксесуарів, обраних серед найкращих виробників. На всі аксесуари CITROËN розповсюджується гарантія 1 рік.
Фірмові аксесуари для Citroën C-Elysee
Обираючи CITROËN, ви обираєте якість, безпеку та стиль. Всі оригінальні аксесуари CITROËN C-Elysee були розроблені спеціально для вашого автомобіля. Таким чином, ви маєте змогу створити автомобіль, який буде схожим на вас та відображатиме ваші бажання і потреби. Але не тільки … Оригінальні аксесуари CITROËN, протестовані за найсуворіших умов, забезпечують найвищий рівень якості та безпеки. На додаток до оригінальних аксесуарів, CITROËN пропонує вам широкий асортимент локальних аксесуарів, обраних серед найкращих виробників. На всі аксесуари CITROËN розповсюджується гарантія 1 рік.
Фірмові аксесуари для Citroën SPACETOURER
Обираючи CITROËN, ви обираєте якість, безпеку та стиль. Всі оригінальні аксесуари CITROËN SpaceTourer були розроблені спеціально для вашого автомобіля. Таким чином, ви маєте змогу створити автомобіль, який буде схожим на вас та відображатиме ваші бажання і потреби. Але не тільки … Оригінальні аксесуари CITROËN, протестовані за найсуворіших умов, забезпечують найвищий рівень якості та безпеки. На додаток до оригінальних аксесуарів, CITROËN пропонує вам широкий асортимент локальних аксесуарів, обраних серед найкращих виробників. На всі аксесуари CITROËN розповсюджується гарантія 1 рік.