1800x681_concept-car-citroen-tubik

TUBIK


TUBIK

Знову зробити подорож цікавим ...

Сьогодні час у дорозі значить більше, ніж долає відстань. І концепт Tubik створений, щоб знову зробити подорож значущим.

Стиль, натхненний історією ...

Дизайнери концепту Tubik черпали своє натхнення у моделі Citroën Type H, яка у автомобілістів отримала любовне прізвисько «TUB». Творці наділив Citroën Tubik неповторним стилем і високоякісними матеріалами, які відповідають найвищим стандартам в питаннях вишуканості і комфорту.
Успадкувавши архітектуру свого знаменитого попередника, Tubik зберіг значні розміри (довжина 4,80 м, ширина 2,08 м, висота 2,05 м), щоб в ньому могли розміститися 9 пасажирів.

Citroën Tubik concept car - Стиль, вдохновленный историей…

Відкритий світу

Citroën Tubik concept car - Открытый миру

Простий, але привабливий зовнішній вигляд і велике панорамне лобове скло забезпечують увагу оточуючих до автомобіля, але вдало приховують його мешканців всередині, гарантуючи пасажирам затишок.
Двері водія відкривається в сторону, а ось величезні бічні двері відчиняються вгору, забезпечуючи пасажирам безпрецедентно зручний доступ в салон - фактично через всю боковину кузова.

CREATIVE …

За кермом Tubik водій занурюється в високотехнологічний світ, який зосереджений навколо нього. Це простір має своє матеріальне втілення, конструктори Citroёn називають його «cyclotron» - воно об'єднує в одне коло сидіння водія, педалі, кермо і закруглену панель приладової дошки.

Citroën Tubik concept car - Créative…

…TECHNOLOGIE

Citroën Tubik concept car - … Technologie

Водій, який автоматично розпізнається системою за відбитками пальців, має під рукою всі  цифрові засоби навігації, розташовані як на приладовій панелі, так і на екрані в центрі рульового колеса. Для забезпечення заднього огляду на екран перед водієм виводяться зображення від камер заднього ходу і дзеркала заднього виду.

Турбота про навколишнє середовище

Застосування технології HYbrid4

Колеса розміром 22 дюйма

Ппідвіска Hydractive

Застосування технології HYbrid4 дозволяє зберегти рівень викидів CO2, аналогічний рівню викидів класичного седана.
Схема «Full Hybrid Diesel» підвищує автономний пробіг автомобіля в порівнянні зі звичайними двигунами і забезпечує оптимальну систему повного приводу: передні колеса приводяться в рух двигуном внутрішнього згоряння, задні - електромотором.

Завдяки своїм значним розмірам салон концепту Tubik є щось виняткове в плані життєвого простору.

Citroën Tubik concept car - Технология HYbrid4

На Tubik встановлюються колеса розміром 22 дюйма і шини «tall & narrow» (високий профіль, вузька бігова доріжка) з дуже низьким опором коченню, що оптимізує витрати палива.

Citroën Tubik concept car - 22-дюймовые колеса

Для забезпечення кращого зчеплення шин з дорожнім полотном, Tubik оснащений активною гідропневматичної підвіскою Hydractive, що не має собі рівних в автомобілебудуванні. Незалежно від навантаження автомобіля, дорожній просвіт залишається незмінним завдяки постійному коригуванню висоти в режимі реального часу.
Автоматичне зменшення дорожнього просвіту автомобіля на високих швидкостях покращує аеродинаміку, а також сприяє зниженню споживання пального та викидів CO2.

Citroën Tubik concept car - Подвеска Hydractive
Top