1800x681_concept-car-citroen-survolt

SURVOLT


SURVOLT

Гламурний, вільний, заряджений

Survolt перевертає звичні поняття, об'єднуючи «гламур», високу моду, екстравагантність, динаміку, швидкість справжньої гонки. Дану революцію підкріплює і незвичайний силовий агрегат - електричний двигун!

Сміливі кольори

Концепт Citroën Survolt - Смелые цвета

Survolt хизується двоколірним кольором, відтінку фуксії і попелясто-сірим, який вигідно відтіняє всі лінії, матеріали, обсяги і форми кузова. Глянцеві блискучі поверхні - повна протилежність класичним чоловічим стандартам і уявленням про світ спорту.

Стиль контрастів

Концепт Citroën Survolt - Стиль контрастов

Але компактний Survolt прописаний саме спортивним стилем, і навіть сам створює його нові особливості.

Низько посаджений Survolt являє собою контраст розкішного величезного капота, великих скульптурних бічних частин, розширених колісних арок - разом все це обіцяє динаміку, швидкість, незабутні емоції.

Сильна особистість

Тонкі горизонтальні передні фари, натхненні потужними спортивними купе, привертають увагу з першого погляду. А світлодіоди додають нотку високих технологій, що традиційно для Марки.

Задню частину прикрашають елегантні вогні з написом «Revolte» і чітко виражений спойлер - явний натяк на автомобільний спорт.

Концепт Citroën Survolt - Сильная личность

Витончений спортивний салон

Лейтмотивом кабіни є порушення кордонів світу розкоші та його елегантне об'єднання з правилами спортивного світу.
Концепт Citroën Survolt - Высокие технологии и мягкие линии

Високі технології і м'які лінії

Кабіна замислювалась як змішання двох світів, які протилежні за своєю суттю. Такий союз народжує органічний всесвіт - м'яку, затишну, і, одночасно, технологічну; тут водійське місце видається трохи вперед. В цілому цей вишуканий інтер'єр був виконаний з метою забезпечення двом пасажирам високого рівня комфорту, з метою подарувати виняткове задоволення і незвичайні переживання.

Концепт Citroën Survolt - Кокпит для пилота

Кокпіт для пілота

Кабіна водія Survolt сконструйована як окремий осередок: кришталеве скло між хромованими лініями - це нагадує справжню ювелірну прикрасу, а не салон в його традиційному розумінні.
Велика площа скління надає відчуття легкості і простору. Так концепт показує майбутнє на відстані багатьох світлових років щодо того, що пропонують сучасні спортивні автомобілі.

Надзвичайна потужність і задоволення

Концепт Citroën Survolt - Необычайная мощность и удовольствие

Survolt оснащений повністю електричним силовим агрегатом, завдяки чому він поєднує відмінні спортивні результати і захоплюючу динаміку з максимальною повагою до навколишнього середовища.

Пропонуючи бездоганні екологічні дані, електропривод дарує справжнє задоволення від водіння, гострі відчуття, динаміку і потужність. А ще - відмінний рівень комфорту: автомобіль майже безшумний.

Через Survolt компанія Citroën пропонує нове бачення автомобілів - бачення інноваційного бренду, сконцентрованого на творчості і технологіях.

Top