1800x681_12-v2.jpg

LACOSTE


CITROËN LACOSTE

Спонтанний, невимушений, витончений

Ясний, простий, невимушений, але без економії на вишуканості, концепт-кар Citroën Lacoste підводить нас на крок вперед до автомобілів майбутнього - машина, призначена для того, щоб покласти край постійній гонці «завжди більше», що панує сьогодні в автомобільному світі.

Два імені, одна ідея

Дві знакові компанії - Citroën і Lacoste - об'єднали свої уявлення про сміливість, творчисті, оптимізм.
Рішуче-цікавий Citroën і типово-активний Lacoste: новий концепт-кар марки позиціонується там, де зустрічається автомобіль, мода і спорт, максимально охоплюючи останні два сектора.

Концепт Citroën Lacoste - Два имени, одна идея

Запам'ятовується стиль

Концепт Citroën Lacoste - Спортивный мир

Спортивний світ

Деякі з деталей концепт-кара натякають на спортивний світ «крокодилового» бренду, як, наприклад, квадратні рельєфні візерунки на капоті, що нагадують тенісну сітку.

Концепт Citroën Lacoste - Цвета и материалы

Кольори і матеріали

Як гардероб, повний різних суконь, аксесуарів і тканин, концепція Citroën Lacoste грає з цілим спектром кольорів і матеріалів, щоб посилити інтенсивність злиття двох брендів.

Концепт Citroën Lacoste - Линии кузова

Лінії кузова

Мінімалістський стиль і елегантна невимушеність - Citroën Lacoste демонструє незвичайний силует з високою поясною лінією, опуклими рельєфними крилами,  і колісними дисками в стилі м'яча для гольфу, які розташовані по кутах кузова.

Концепт Citroën Lacoste - Дополнительная реальность

Доповнена реальність

У своїй власній манері концепт-кар вивчає ідею доповненої реальності, де сприйняття знаходить нову чіткість, а почуття загострюються.

Достатня потужність

Citroën Lacoste не потрібно величезний двигун, щоб подарувати справжнє задоволення від водіння.
Він приводиться в рух екологічним і економічним трициліндровим бензиновим мотором, що володіє всіма характеристиками, необхідними для машини такого розміру.
Силовий агрегат відмінно поєднується з підходом концепт-кара: «тільки найважливіше, ніяких непотрібних надмірностей».

750x423-lacoste-performance.jpg

Просторий, веселий, стильний салон

Для більшого задоволення, простоти і елегантності, всередині акцент зроблений на традиційні кольори, такі як білий і темно-синій, жваві мазками ультра-яскравого жовтого кольору.
747x322_14.jpg

Доступ в салон

Посадка в салон максимально проста, наскільки це узагалі може бути, оскільки двері замінені широкими вирізами, відмінно гармонують з дизайном кузова.

Концепт Citroën Lacoste - Отсеки для мелочей

Відсіки для дрібниць

У салоні безліч зон зберігання для підвищеного комфорту в поїздці. Відділення для дрібниць розташовані по краях приладової панелі і в двох сидіннях. Самі сидіння простьобані білою бавовною в візерунок, явно нагадує візерунок культової сорочки-поло від Lacoste.

У стилі CREATIVE TECHNOLOGIE
737x414_16.jpg

T-подібний дах

У машини немає зафіксованого даху. На її місці структура Т-подібної форми, яка допомагає пасажирам сісти в салон, але також передбачена функція надувного верху кузова.

Концепт Citroën Lacoste - Приборная панель

Приладова панель

Подібним чином передня панель служить інформаційним дисплеєм машини, на якому в великих елементах відображається вся інформація про поїздку. За цим наївним зовнішнім виглядом приховані передові технології.

Концепт Citroën Lacoste - Фары

Фари

Навіть передні і задні фари настільки скромні, що стають майже непомітними, коли вимкнені; вони заховані під темно-синьою обшивкою автомобіля. Поряд з «чистотою» зовнішніх панелей, цей дизайнерський вибір дарує чарівний світловий спектакль.

Top