COVID-19 | ОСНОВНА ІНФОРМАЦІЯ ТА ДОСТУПНІ ПОСЛУГИ

ДЕТАЛЬНІШЕ
abc

GTbyCitroen


GTBYCITROËN

На кордоні реального та віртуального

З цифрового світу гри - на реальну дорогу. GTbyCitroën являє собою новий прорив в області автомобілів. Це результат партнерської роботи Citroën і Polyphony, розробника гри-симулятора Gran Turismo 5.

М'язистий концепт

abc

GTbyCitroën - це концепт з акуратними, хвилястими лініями, витягнутими від краю до краю. «Чисті» боковини, ребристі края, перламутрова забарвлення кузова - все це посилює м'язистий вигляд автомобіля.

Потужний профіль

Передня частина висловлює ті ж принципи за допомогою своїх широких повітрязабірників і горизонтальних фар з синіми світлодіодами.

Карбонові бічні дзеркала, на своїх окремих «гострих» стійках, здаються підвішеними в невагомості, вони немов розсікають повітря, роблячи GTbyCitroën маневреним на дорозі, як винищувач в небі.

abc

Елегентние лінії кузова

abc

Велике всеохопне лобове скло непомітно переходить в дах і далі - в аеродинамічний довгий задній купол. Динамічні лінії уздовж кузова створюють враження руху, навіть коли автомобіль стоїть на місці. В результаті весь корпус підкреслює активність, рух спорткара.

Оптимізована аеродинаміка

Неповторні відчуття від їзди

abc

Особливий акцент був зроблений на аеродинаміці і м'яких лінія, що є однією з ключових особливостей Марки Citroën. Головна мета - поліпшити аеродинаміку і поведінку автомобіля на дорозі для досягнення незабутніх, виняткових, неповторних відчуттів від водіння.

Спортивний дух

abc

З його плавними лініями і оригінальною архітектурою кузова, в грі GT5 автомобіль GTbyCitroën є кращою еко-технологію майбутнього. Даних концепт втілює в металі поняття «спортивний дух» саме так, як його бачить компанія Citroën.

Високі технології

abc

Крім його акуратних, динамічних обрисів, GTbyCitroën несе і цікаві технічні рішення: збільшені повітрозабірники спереду, плоске днище, висувне антикрило позаду. Всі ці особливості грають важливу роль в завданні зниження автомобіля, зниження опору повітря, притискання машини максимально близько до землі.

Внутрішній характер

Дизайн інтер'єру підтверджує динамічний і потужний стиль GTbyCitroen.

Витонченість і сила

abc

Салон сконструйований так, щоб вмістити пілота і його штурмана або пасажира. Тут використані дорогі матеріали преміум-класу, місце водія оформлено в стилі «high-tech», використано безліч цікавих і незвичайних деталей. Але загальна стилістика салону черпає своє натхнення в світі автомобільного спорту і швидких гонок.

Гоночна посадка пілота

abc

Два м'яких сидіння оббиті темною шкірою: ці сидіння «обіймають» водія і пасажира немов гоночні "ковші", вони дарують виняткові відчуття при поїздці. Стьобана шкіра панелей дверей і підлогового покриття лише підсилює спортивний стиль інтер'єру.

Максимальна концентрація

Для водія передбачений дисплей, інформація з якого зчитується без необхідності нахилу голови. Пілот сприймає дані швидше і може не відволікатися від дороги. Такий дисплей не тільки демонструє спортивний характер концепту, але і істотно покращує безпеку їзди.

abc
Top