Voir le contenu

ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ ДВЗ

Бажаєте подбати про свій автомобіль у довгостроковій перспективі? Проводьте регулярне технічне обслуговування! У сервісній книзі Citroën ви знайдете всі послуги з технічного обслуговування та періодичність іх виконання. Гарантія виробника залежить частково від успішного виконання цих запланованих видів технічного обслуговування. 

Щоб полегшити  життя,  журнал технічного обслуговування стає цифровим! Додаток My Citroën буде автоматично нагадувати , коли потрібно провести технічне обслуговування.

КОРИСТУЙТЕСЯ ПЕРЕВАГАМИ ПЛАНІВ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Як відомо, регулярне технічне обслуговування автомобіля може вберегти вас від можливих поломок.

Ви можете бути певні, що мережа Citroën володіє достатньою компетенцією, ноу-хау та технологіями, щоб подбати про ваш автомобіль відповідно до його технічних характеристик.

Компанія Citroën пропонує ексклюзивні та вигідні плани обслуговування, включаючи послуги виробника, заміну масла, перевірку гальмівної системи та кондиціонера. Завдяки планам, які охоплюють витрати на запчастини та роботу, ви зможете контролювати бюджет автомобіля.

ЕЛЕКТРОННА КНИГА ОБСЛУГОВУВАННЯ

ВАШУ СЕРВІСНУ КНИГУ ОЦИФРОВАНО

Створена в квітні 2021 року, електронна книга технічного обслуговування - на 100% оцифрована книга технічного обслуговування Citroën. Вона дозволяє легко знайти всю інформацію, що стосується технічного обслуговування вашого Citroën:

. Інформація про обслуговування, що заповнюється після кожного відвідування майстерні,

. Наступні кроки технічного обслуговування (час/пробіг).

Крім того, у разі перепродажу вашого транспортного засобу електронна книга технічного обслуговування є гарантією безпеки для вашого покупця, який може отримати дану книгу від Вас.

Щоб скористатися всіма перевагами електронної книги технічного обслуговування, завантажте додаток My Citroën

ГІБРИДНИЙ АБО ЕЛЕКТРИЧНИЙ: ЯКЕ ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ НЕОБХІДНЕ

Ви придбали гібридний або 100% електричний автомобіль Citroën.

Немає нічого кращого за технологічний досвід Citroën. Мережа бренду гарантує контроль, якщо Ви придбали автомобіль з одним із найновіших двигунів.