COVID-19 | ОСНОВНА ІНФОРМАЦІЯ ТА ДОСТУПНІ ПОСЛУГИ

ДЕТАЛЬНІШЕ

Загальні умови використання програми Link MyCitroen

ЗАГАЛЬНІ УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ ДОДАТКа LINK MYCITROEN

1 - ПРЕАМБУЛА

Додаток LinkMyCitroen (далі іменоване «Додаток») - це безкоштовне мобільний додаток, сумісний з iOS 6 і більше пізніми версіями, а також з Android 2.3 і подальшими версіями, призначене для надання особистої інформації користувачам.

Доступ і використання додатка підкоряються загальним умовам використання, описаним далі (далі «Загальні умови використання»), а також чинних законів і / або постановами. З'єднання з додатком і отримання доступу до додатка означають повне і беззастережне прийняття користувачем загальних умов використання.

2 - ПУБЛІКАЦІЯ

Додаток опубліковано фірмою Automobiles Citroën (Автомобілі Сітроен), акціонерним товариством з капіталом в 159 000 000 євро, з юридичною адресою: 6 rue Fructidor 75017 Париж, зареєстрованим в Реєстрі комерції і товариств Парижа під номером 642 050 199.

Директор публікації: Лінда Джексон
Відповідальний за додаток: Емманюель Уері

Хостинг-провайдери програми:
Google Play і Apple Store

3 - ДОСТУП ДО ДОДАТКА

Додаток доступний повнолітнім фізичним особам (18 років або старше).

Щоб використовувати додаток, користувач повинен мати сумісний смартфон, який використовує iOS 6 або подальшу версію, або Android 2.3 або подальшу версію, а також автомобіль CITROËN C4 Cactus, C4 Picasso * і Grand C4 Picasso *, обладнаний сенсорним екраном (* продукти доступні з березня 2014 ).


Додаток можна завантажити наступними способами:
- з App Store для iOS (необхідний аккаунт iTunes)
- з Google Play для Android (необхідний аккаунт Gmail)

При першому запуску програми користувач повинен ввести номер VIN (ідентифікаційний номер автомобіля) відповідного автомобіля, з яким він хоче з'єднати додаток. Рекомендується виконувати цю операцію при зупиненому автомобілі, перед запуском двигуна. Потім користувач повинен підключитися через Bluetooth до бортового обладнання свого автомобіля, щоб убезпечити зв'язок автомобіль-смартфон.

Додаток можна підключити одночасно до кількох автомобілів. Якщо користувач хоче використовувати додаток на іншому відповідному автомобілі, вся інформація, отримана про перший автомобіль, буде видалена. Для цього користувачеві буде направлено підтвердження.

При подальшому використанні користувач перед запуском двигуна автомобіля повинен буде просто переконатися, що на його смартфоні включений Bluetooth.

 
4 - ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ЗМІСТУ ДОДАТКИ

Додаток дозволяє відправити на смартфон користувача інформацію про відповідний автомобіль, обладнаним сенсорним екраном, щоб запропонувати наступні функціональні можливості:

Запас ходу: між двома маршрутами користувач може проконтролювати рівень пального і залишившийся запас ходу свого автомобіля.

Статистичні дані маршруту: прибувши на місце призначення, користувач може дізнатися основні характеристики свого останнього маршруту (тривалість, середня витрата палива, пройдену відстань).

Оскільки дані про витрату палива (в літрах на 100 км) на маршруті, відстань якого менше 1 км, не є репрезентативними, вони не висвічуються. У зв'язку з цим може бути розбіжність між реальним і показаним витрачанням пального. У будь-якому випадку, свідчення витрати палива висвічуються лише в чисто приблизному вигляді.

Також слід зазначити, що маршрути, відстань яких менше 100 метрів, не враховуються. Якщо 2 маршруту пройдені з перервою менше 5 хвилин (перерва між закінченням першого і початком наступного), вони висвітяться як один і той же маршрут. Певний символ вказує користувачу, що ця лінія відповідає злиттю 2 маршрутів.

Якщо користувач виконує маршрути з непідключеним Bluetooth, відповідний автомобіль зберігає не були подані до додаток маршрути (максимум 100) і передасть їх в додаток при наступному підключенні. Додаток в такому випадку попередить користувача про те, що у нього в пам'яті зберігаються один або кілька маршрутів, пославши йому повідомлення на смартфон.

Техобслуговування і сигнали тривоги: відразу після завершення маршруту користувач отримує нагадування про техобслуговуванні і попередження щодо свого автомобіля. Маються на увазі сигнали тривоги, пов'язані з використанням і / або технічним обслуговуванням автомобіля. Ці нагадування і сигнали тривоги жодним чином не можуть замінити користувачу зміст або дотримання користувачем журналу техобслуговування і керівництва з використання автомобіля.

 

«Визначити місцезнаходження мого автомобіля»: координати GPS автомобіля, а також дата і час визначення місцезнаходження автомобіля передаються на смартфон в момент, коли користувач вимикає запалювання, за умови, що функція Bluetooth на його смартфоні активована. Якщо користувач бажає використовувати функцію «Визначити місцезнаходження мого автомобіля», координати GPS його автомобіля будуть передані в додаток навігації, встановлене на смартфоні користувача за його вибором, що дозволить йому знайти, переміщаючись пішки, точне місце паркування свого автомобіля. При цьому дії можуть використовуватися дані згідно з тарифом оператора мобільного зв'язку. Згідно з положеннями договору, укладеного користувачем з його оператором мобільного зв'язку, компанія HP може виставити рахунок за додаткові витрати. Користувач повинен ознайомитися з цими умовами у свого оператора.

Функція «Визначити місцезнаходження мого автомобіля» може працювати, тільки якщо програма встановлена, ініційовано, а смартфон підключений. Ця функція можлива лише в тому випадку, якщо відповідний автомобіль обладнаний сенсорним екраном з можливістю навігації.

«Продовжити навігацію»: Координати GPS кінцевої точки призначення користувача, зазначеної в системі навігації його автомобіля, передаються на смартфон в момент, коли користувач вимикає запалювання, за умови активації функції Bluetooth в його телефоні. Якщо користувач бажає використовувати функцію «Продовжити навігацію», координати GPS його точки кінцевого призначення будуть передані в додаток навігації, встановлене на смартфоні користувача за його вибором, що дозволить йому також дійти туди пішки. При цьому дії можуть використовуватися дані згідно з тарифом оператора мобільного зв'язку. Згідно з положеннями договору, укладеного користувачем з його оператором мобільного зв'язку, компанія HP може виставити рахунок за додаткові витрати. Користувач повинен ознайомитися з цими умовами у свого оператора.

Функція «Продовжити навігацію» може працювати, тільки якщо програма встановлена, ініційовано, а смартфон підключений. Ця функція можлива лише в тому випадку, якщо відповідний автомобіль обладнаний тактильним екраном з можливістю навігації.

Для смартфонів марки Apple, всі описані вище функціональні можливості можуть також застосовуватися за допомогою дроту з USB, підключеного до відповідного автомобілю.
 
5 - права інтелектуальної власності

Додаток призначений для передачі особистої інформації його користувачам. Ніяке комерційне використання, навіть часткове, представлених в ньому даних не може виконуватися без попередньої письмової згоди фірми Automobiles Citroën.

Automobiles Citroën попереджає користувача додатки, що різні його елементи:
1 - Чи захищені законом про авторське право: зокрема, це відноситься до фотографій, статей, малюнків, анімаційним кадрам, записам у форматі цифрового аудіо або відео ...;
2 - і / або захищені законом про зображення і моделях: зокрема, це моделі автомобілів, показані в додатку;
3 - захищені законом про фірмових знаках: зокрема, це фірмові знаки «CITROËN», «CHEVRON» (представляє логотип Automobiles Citroën), напів-символічний фірмовий знак «PSA PEUGEOT CITROËN», а також безпосередньо фірмові знаки моделей автомобілів.

Таким чином захищені елементи є власністю Automobiles Citroën, її філій та / або третіх осіб, уповноважених на дане використання фірмою AUTOMOBILES CITROËN.

Отже, будь-яке відтворення, уявлення, використання, зміна, модифікація, включення, переклад, комерціалізація, часткова або повна, будь-якими способами, в будь-якій формі і на будь-якому носії (папір, цифрові формати ...) всього або частини вмісту сайту забороняється без попередньої письмової згоди фірми Automobiles Citroën, з урахуванням винятків, зазначених у статті L122.5 Закону про інтелектуальну власність, під загрозою злочину в порушенні авторських прав і / або контрафакції малюнків і моделей і / або товарних знаків, н аказуемого трьома (3) роками тюремного ув'язнення і 300.000 євро штрафу в разі порушення авторських прав і чотирма (4) роками тюремного ув'язнення і чотирма сотнями тисяч євро (400 000 €) штрафу в разі контрафакції товарних знаків.

6 - ВИКОРИСТАННЯ ОСОБИСТИХ ДАНИХ - ІНФОРМАТИКА І СВОБОДА

Щоб надавати послуги, описані в статті 4, відповідний автомобіль збирає і передає за технологією Bluetooth різну інформацію про автомобіль і його використанні в додаток: по кожному маршруту передаються: дата початку маршруту, кілометраж, витрата палива, сигнали тривоги по автомобілю, останнє положення GPS автомобіля із зазначенням часу і дати, а також інформацію про розташування GPS кінцевого призначення користувача, вказане в його бортової системи навігації, і дата закінчення маршруту. Приймаючи ці загальні умови використання, користувач згоден, щоб ця інформація була отримана і передана в додаток для цілей надання послуг, описаних в статті 4.

Користувачі проінформовані, що інформація, яка може бути отримана через додаток, збирається фірмою Automobiles Citroën для можливості використання нею, її філіями, її комерційної мережею, будь-яким суспільством, яке може запропонувати послуги для фірми Automobiles Citroën і / або будь-яким іншим товариством, належить до тієї ж групи, що Automobiles Citroën, для цілей розсилки комерційних пропозицій, опитувань і аналізу.

В рамках своєї діяльності, фірмі Automobiles Citroën може знадобитися передати зібрані дані в інші країни, для однієї з цілей, заради яких дані збиралися спочатку, або для цілей, з якими учасники погодилися згодом. Коли ці дані передаються в третю країну, фірма Automobiles Citroën вживає всіх необхідних заходів, щоб уникнути будь-якого збитку. Дані передаються виключно в країни, де гарантується адекватний рівень захисту даних. Дані можуть передаватися в країни, які не є членами Європейського Союзу.

Відповідно до закону n ° 78-17 від 6 січня 1978, щодо інформатики, файлів і свобод, з урахуванням доповнень, кожен користувач має право доступу та виправлення відноситься до нього інформації, а також право на заперечення на обробку зазначеної інформації. Це право може бути виконано в відношенні фірми Automobiles Citroën, відділ зв'язку з клієнтами:

• поштовим відправленням на наступну адресу: Відділ зв'язків з клієнтами, 6, rue Fructidor, 750835 Париж cedex 17
• по інтернету на сайті www.citroën.ua, розділ «Зв'язатися з нами»,

7 - БЕЗПЕКА

- В процесі їзди ви не можете користуватися ніякими функціональними можливостями програми. Передача інформації відбувається після вимкнення запалювання автомобіля.

- Користувач зобов'язується при своєму використанні програми не робити ніяких маніпуляцій, які можуть викликати зараження вірусами або збій в роботі комп'ютера, функції, або яким-небудь чином можуть вплинути на роботу програми або сервера, або служб, доступних за допомогою додатка.

- Якщо ви використовуєте програму або сервера або служб, доступних за допомогою програми: слід дотримуватися закону і постанови, що діють в країнах, а також міжнародні, а також права третіх осіб, не завдавати шкоди іміджу фірми Automobiles Citroën в будь-якому вигляді і в будь-якій формі.

8 - ОБМЕЖЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

- Користувач використовує додаток під свою єдину і повну відповідальність. Фірма Automobiles Citroën і її дочірні компанії не несуть відповідальності за прямий або непрямий збиток, зокрема, матеріальні збитки, втрату даних або програм, фінансовий збиток, пов'язаний з використанням програми або навігаційного додатка, встановленого на смартфоні користувача.

- Automobiles Citroën звертає вашу увагу на факт, що деякі служби, представлені в додатку, можуть стати предметом особливих постанов, і навіть обмежень і / або заборон в деяких країнах.

- Додаток доступний в мережі Інтернет. У зв'язку з цим нагадуємо, що інтернет - це відкрита і неформальна мережа, створена взаємодією інформаційних мереж в міжнародному масштабі. Управління інтернетом не підкоряється ніякому центральному органу, і кожна частина цієї мережі належить публічної чи приватної незалежної організації. Його функціонування грунтується на співробітництві між операторами різних мереж, при цьому між операторами відсутні зобов'язання щодо надання даних або щодо забезпечення якості даних. Мережі можуть розташовувати нерівними можливостями передачі даних і власними правилами використання. Ніхто не може гарантувати належну роботу інтернету в цілому. Отже, фірма Automobiles Citroën не несе ніякої відповідальності або гарантії у разі поганої роботи інтернету (затримка в передачі даних або будь-які інші збої в роботі).

Доступ і використання інтернету означає ознайомлення та згоду з характеристиками і межами інтернету, зокрема в тому, що стосується відсутності захисту деяких даних від можливої ​​крадіжки або піратства і ризику зараження можливими вірусами, які циркулюють в мережі, технічної ефективності, часу відгуку для отримання консультації, питань або передачі інформації, ризиків розриву зв'язку і, в загальному, ризиків, властивих будь-якого зв'язку і передачі даних в інтернеті.

- Automobiles Citroën звертає вашу увагу на факт, що деякі служби, представлені в додатку, можуть стати предметом особливих постанов, і навіть обмежень і / або заборон в деяких країнах.

- Додаток доступний в мережі Інтернет. У зв'язку з цим нагадуємо, що інтернет - це відкрита і неформальна мережа, створена взаємодією інформаційних мереж в міжнародному масштабі. Управління інтернетом не підкоряється ніякому центральному органу, і кожна частина цієї мережі належить публічної чи приватної незалежної організації. Його функціонування грунтується на співробітництві між операторами різних мереж, при цьому між операторами відсутні зобов'язання щодо надання даних або щодо забезпечення якості даних. Мережі можуть розташовувати нерівними можливостями передачі даних і власними правилами використання. Ніхто не може гарантувати належну роботу інтернету в цілому. Отже, фірма Automobiles Citroën не несе ніякої відповідальності або гарантії у разі поганої роботи інтернету (затримка в передачі даних або будь-які інші збої в роботі).

Доступ і використання інтернету означає ознайомлення та згоду з характеристиками і межами інтернету, зокрема в тому, що стосується відсутності захисту деяких даних від можливої ​​крадіжки або піратства і ризику зараження можливими вірусами, які циркулюють в мережі, технічної ефективності, часу відгуку для отримання консультації, питань або передачі інформації, ризиків розриву зв'язку і, в загальному, ризиків, властивих будь-якого зв'язку і передачі даних в інтернеті.

Automobiles Citroën також не може нести відповідальності, причому цей список не є вичерпним, за помилки в програмі, комп'ютерні віруси, надійність передачі даних, час доступу, можливі обмеження доступу в мережі інтернет або в підключених до нього мережах. Відповідальність фірми Automobiles Citroën не може поширюватися на випадки перебоїв у мережах доступу до додатка, повної або часткової недоступності додатки з вини, зокрема, оператора зв'язку, в разі помилки передачі даних або проблемою, пов'язаною з безпекою передачі даних, в разі несправності приймальної апаратури або телефонної лінії користувача.

9 - ПРИЗУПИНЕННЯ АБО ЗАБОРОНУ ДОСТУПУ ДО ДОДАТКА

Automobiles Citroën може в будь-який момент призупинити, будь то часу або постійно, доступ користувача до додатка в наступних випадках: порушення Загальних умов використання користувачем, без шкоди для всіх інших прав і дій на користь фірми Automobiles Citroën, технічні проблеми, пов'язані з інфраструктурою, застосованої для роботи програми, технічного обслуговування додатки.

10 - ОНОВЛЕННЯ ЗАГАЛЬНИХ УМОВ ВИКОРИСТАННЯ

Automobiles Citroën залишає за собою право змінити й оновити, без попереднього повідомлення, ці Загальні умови використання, а також будь-які елементи або служби, представлені в додатку.

Сукупність таких змін входить в відповідальність користувача, які повинен ознайомитися з загальними умовами використання при кожному підключенні до додатка Користувач вважається прийняв останню редакцію загальних умов використання при кожному новому підключенні до додатка.

11 - ЗАСТОСОВНЕ ПРАВО

Додаток і загальні умови використання підпорядковуються французьким правом, крім правил конфлікту законів. Вони складені французькою мовою.

У разі розбіжностей щодо тлумачення або виконання загальних умови використання, виняткова компетенція відводиться судам Парижа, при відсутності обов'язкових положень закону про зворотне.

 

Top