Voir le contenu

LA MAISON CITROËN 

Mieux que quiconque en son temps, André Citroën savait rompre avec les codes en vigueur dans la distribution automobile. La Maison Citroën® est le fruit de cet héritage. Audacieuse et créative, la Marque casse une nouvelle fois les codes et revisite les lieux de rencontres avec ses clients, notamment les citadins. Citroën démontre ainsi sa volonté de prendre en compte le bien-être des conducteurs et passagers, bien au-delà de ses modèles.

LA MAISON CITROËN 

Кращий за будь-кого у свій час, Андре Сітроен знав, як порвати з умовностями автомобільної промисловості. La Maison Citroën® є результатом цієї спадщини. Сміливий і креативний, бренд знову підходить до справи інакше та переосмислює місця для зустрічі зі своїми клієнтами, особливо міськими жителями. Тим самим Citroën демонструє своє прагнення приділяти пріоритетну увагу благополуччю водіїв і пасажирів далеко за межами своїх моделей.

ВТІЛЕННЯ КОМФОРТУ CITROËN

ПРИВІТНИЙ, КОЛОРИТНИЙ ТА ІНТЕРАКТИВНИЙ

Citroën розробив декор з використанням натурального дерева, м'яких крісел, текстових стін, екранів і аксесуарів, призначених для персоналізації. Ці приміщення пропонують розслаблюючу атмосферу та цілий ряд вражень, де кожен предмет декору такий же, як вдома, як у справжньому будинку. Втілення комфорту Citroën, La Maison Citroën® постійно адаптується до нових тенденцій у споживанні для забезпечення саме того, що потрібно його клієнтам.

ВІЗИТ, ЯКИЙ ПРОХОДИТЬ ГЛАДКО І ВЕСЕЛО

La Maison Citroën® втілює всі обіцянки бренду, натхненного Вами. Дозвольте собі відправитися в подорож, створену спеціально для вас. На додаток до виставлених автомобілів на стінах представлений модельний ряд Citroën, включаючи диски, кермові колеса і зразки обробки салону. Для кожного відвідувача до La Maison Citroën® це можливість доторкнутися до матеріалів і вибрати кольори.

ЯК ФІЗИЧНИЙ, ТАК І ЦИФРОВИЙ

Цей унікальний досвід поєднує в собі затишок і технології в міській концепції, яка об'єднує цифрові технології з реальними відчуттями. Таблиця конфігурації в поєднанні з 3D-екраном створює захоплюючий досвід з винятковою візуалізацією. Доступний за допомогою спеціального сенсорного екрану, відвідайте віртуальний музей Citroën Origins в La Maison Citroën®.

СТВОРЕНИЙ ДЛЯ ВАС І ВАШИХ ПОКУПОК

Citroënist Café, розташоване в самому серці La Maison Citroën, це ідеальне місце для відпочинку. Ви можете обговорити та узгодити деталі вашої покупки у відкритому торговому залі. У магазині Le Petit Citroën представлений широкий модельний ряд мініатюр і продукція Lifestyle.

ВПРОВАДЖЕННЯ НА МІЖНАРОДНОМУ РИНКУ

З тих пір як в 2017 році на вулиці Сен-Дідьє в Парижі відкрився перший магазин Citroën, концепція міської торгової точки отримала міжнародне поширення. Тепер ви можете відвідати Citroën city store у 13 різних країнах.