Voir le contenu

МОЖЛИВОСТІ ПІДКЛЮЧЕННЯ ТА СИСТЕМИ ДОПОМОГИ ПРИ ВОДІННІ ФУРГОНІВ CITROËN

Службові автомобілі Citroën надихалися професіоналами протягом 100 років, щоб запропонувати корисні технології та функції, які полегшують будь-яку роботу за будь-яких умов. Системи допомоги при водінні та підключення роблять наші фургони практичними та простими у використанні. 

СИСТЕМА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ БЕЗПЕКИ ФУРГОНА ТА ТЕХНОЛОГІЇ ДОПОМОГИ ПРИ ВОДІННІ ВІД CITROËN

Фургони Citroën були розроблені з думкою про вашу безпеку. Вони пропонують практичні та функціональні технології допомоги при водінні, які зроблять ваш день простішим, спокійнішим і безпечнішим.

ТЕХНОЛОГІЯ SURROUND REAR VISION

УПЕРШЕ!  

Система Surround Rear Vision, доступна на фургоні Berlingo, є першою в сегменті технологією, яка змінює видимість під час руху та під час маневрів. , система використовує дві камери, щоб надавати вам три різні види вашого безпосереднього оточення в режимі реального часу на 5-дюймовому кольоровому екрані, розміщеному на місці дзеркала заднього виду.
НАДІЙНЕ ЗЧЕПЛЕННЯ ДЛЯ ПОВНОГО КОНТРОЛЮ

GRIP CONTROL

Grip Control — це передова система контролю тяги, яка оптимізує зчеплення передніх коліс відповідно до типу ґрунту. 

Citroën Relay доступний з Grip control з одним режимом, який покращує комфорт водія та пасажира. Citroën Jumpy і фургон Citroën Berlingo доступні з можливістю вибору режиму Grip Control, що дозволяє регулювати зчеплення залежно від типу місцевості. 

GRIP CONTROL З HILL DESCENT ASSIST

Фургон Citroën Berlingo і Citroën Relay мають систему допомоги при спуску з пагорба, яка мінімізує ковзання та дає вам контроль на крутих схилах. 

КОНТРОЛЬ СТІЙКОСТІ ПРИЧЕПА

Функція системи ESP на транспортних засобах, оснащених фаркопом, система контролю стійкості причепа виявляє хитання причепа та використовує гальма для безпечного відновлення рівноваги.
ДОПОМОГА ПРИ СТАРТІ НА ПІДЙОМІ
Розроблений для запобігання відкочуванню назад під час відпускання педалі гальма на крутих схилах, система допомоги при старті на підйомі працює на ухилах понад 3%, утримуючи автомобіль приблизно на 2 секунди, тож ви можете плавно переключитися з педалі гальма на газ. 
СИСТЕМА МОНІТОРИНГУ СЛІПИХ ЗОН
Ця система моніторингу, яка ідеально підходить під час подорожі по автомагістралях, попереджає вас про транспортні засоби в сліпих зонах за допомогою яскраво-помаранчевого світлодіода в кутках обох зовнішніх дзеркал. 
ПЕРЕДНІ, ЗАДНІ ТА БІЧНІ ПАРКУВАЛЬНІ ДАТЧИКИ
Ця універсальна система допомоги при паркуванні інформує вас про перешкоди за допомогою візуальних маркерів на 8-дюймовому ємнісному сенсорному екрані та звуковому сповіщенню. 
КАМЕРА ЗАДНЬОГО ВИДУ
Повсякденні маневри паркування трансформуються з чіткою візуальною допомогою. У той момент, коли ви вибираєте задній хід, 8-дюймовий сенсорний екран відображає вид позаду вас разом із візуальними підказками. 

MIRROR SCREEN

Фургон Citroën Berlingo і Citroën Jumpy доступні з Mirror Screen, який дозволяє використовувати сумісні додатки смартфона на сенсорному екрані автомобіля.