Voir le contenu

ТЕХНОЛОГІЧНИЙ КОМФОРТ ФУРГОНА CITROËN

Протягом 100 років Citroën надихався вами на створення нових і захоплюючих службових автомобілів, які пропонують неперевершений комфорт для кожного пасажира. 

Комфорт від водіння, простота використання, модульність, зручність і місця для зберігання. Зробіть ділові подорожі легкими. 

КОМФОРТ ВІД ВОДІННЯ

Фургони Citroën забезпечують оптимальний комфорт від водіння незалежно від дорожніх умов. Це все завдяки високому положенню водія, плавному ходу механізмів і підвіски, а також тепло- та звукоізоляції.

Передні сидіння фургона Berlingo мають ергономічний дизайн, який забезпечує багато простору, зручне положення за кермом, а також регулювання по висоті та попереку.

МОДУЛЬНІСТЬ

MODUWORK®

Для максимізації простору й універсальності у Citroën Jumpy, Moduwork® забезпечує вантажну перегородку та складане бокове пасажирське сидіння. Це збільшує довжину вантажу у версіях L3 до повних 4 м. Ви також можете встановити сітку проти зсуву зі сторони водія для додаткової безпеки.

КАБІНА EXTENSO®

Кабіна Extenso®, доступна для фургона Berlingo, може перевозити 3 людей або збільшити довжину та об’єм вантажного простору. Щоб збільшити довжину вантажного простору, бічне пасажирське сидіння складається, що дає 3 метри в довжину у версіях L1 і 3,4 метра у версіях L2.

КОМФОРТ У КАБІНІ

МОБІЛЬНИЙ ОФІС

Салон фургонів Citroën був спроектований як мобільний офіс, що дозволяє вам легко працювати в дорозі.

Кожний фургон має простір для зручної роботи з файлами чи комп’ютером, і всі вони пропонують джерело живлення через USB-роз’єм.

ПРОДУМАНЕ ЗБЕРІГАННЯ

Мікроавтобуси Citroën створені відповідно до вимог робочого життя. Ось чому ви знайдете багато корисних місць для зберігання щоденного обладнання та цінних інструментів. Автомобіль має великі кишені в дверях, велику область для зберігання речей під сидінням пасажира, бардачок, підстаканники на панелі приладів, велику полицю для зберігання речей у верхній частині центральної консолі: простір для всього, що вимагає насичений день.

РОЗСУВНІ БІЧНІ ДВЕРІ, ЩО ВІДКРИВАЮТЬСЯ БЕЗ РУК

Практичні, інноваційні та унікальні в цьому сегменті розсувні бічні двері*, що відкриваються без рук, дозволяють відкривати та закривати бічні двері на Citroën Dispatch, не торкаючись їх. Просто проведіть ногою під кутом заднього бампера, щоб розблокувати автомобіль та автоматично відкрити розсувні двері з того боку, де ви знаходитесь.

*Ця функція доступна лише в Citroën Dispatch