Voir le contenu

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ ПРО СЕРВІСИ CITROËN

При покупці автомобіля Citroën у нашій мережі, ви отримуєте усі переваги  договірної гарантії та технічної підтримки команди Citroën, яка готова безкоштовно допомогти вам майже у будь-якій точці Європи. Ви також можете продовжити дію гарантії, уклавши договір на технічне обслуговування або оформивши один з наших пакетів страхування.

Потребуєте фінансування? PSA Finance пропонує вам різноманітні варіанти оптимізації оплати.

ДОГОВІРНА ГАРАНТІЯ CITROËN

На ваш автомобіль Citroën діє договірна гарантія, яка покриває численні виробничі дефекти та дефекти покриття. Деталі вашої гарантії викладені у сервісній книжці. Якщо ви помітили будь-яку несправність, зверніться до сервісного центру Citroën, де відповідальний працівник проведе діагностику. Якщо вам необхідна додаткова інформація, звертайтеся до найближчого сервісного центру Citroën.

ВИГІДНІ ДОГОВОРИ ТЕХНІЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ

Наша розширена гарантія та договори технічного обслуговування Citroën дозволяють зберегти продуктивність, надійність та безпеку вашого автомобіля. Довірте своє авто фахівцям мережі Citroën, і ви матимете змогу насолоджуватися ним якомога довше у найкращих умовах. Ви також можете скористатися численними перевагами та договорами технічного обслуговування, адаптованими до специфіки саме вашого автомобіля.

ПІДТРИМКА CITROËN УПРОДОВЖ ЖИТТЯ

У випадку несправностей або аварії, які унеможливлюють рух вашого авто, команда підтримки Citroën відремонтує або відбуксирує його у найкоротший строк. На всі автомобілі Citroën розповсюджується гарантія довічної підтримки. Усе, що вам потрібно для цього, це щороку проходити технічне обслуговування в мережі виробника. Бренд зробить усе можливе, щоб відремонтувати ваше авто на місці, або евакуювати його до найближчого авторизованого сервісного центру Citroën.

ВАШЕ ІНДИВІДУАЛЬНЕ АВТОСТРАХУВАННЯ

Незалежно від того, чи є ваше авто новим чи вже вживаним, а також користуєтеся ви ним для професійних чи особих цілей, ми маємо найкращі договори страхування, повністю адаптовані до ваших потреб. Із програмою PSA Assurance ви можете розраховувати на національну мережу експертів Citroën, отримати авто на заміну несправності вашого, а наша франшиза покриття збитків  знижується до 0 євро після спливу 3 років.