Voir le contenu

ДІЗНАЙТЕСЯ ПРО НАШІ ПРОПОЗИЦІЇ СТРАХУВАННЯ

Ваша безпека вдома така ж важлива, як безпека на дорозі? Хочете застрахувати себе від ризиків, щоб рухатися далі без зайвих витрат вашого бюджету? PSA Insurance Solutions пропонує страхові рішення для клієнтів Citroën та інших автовиробників. Дізнайтеся більше про PSA Insurance Solutions та їхні пропозиції.

ПОВНЕ СТРАХУВАННЯ ВАШОГО АВТОМОБІЛЯ

Незалежно від того, чи є ваш автомобіль новим або вже вживаним, чи використовуєте ви його для себе або з комерційною метою, зі страхуванням від PSA Insurance ви отримуєте доступ до індивідуального полісу, розробленого в партнерстві з провідним гравцем на ринку автострахування. Ви отримуєте наступні ексклюзивні переваги:

  • Підтримка національної мережі працівників сервісу Citroën та увесь їхній  досвід.
  • Франшизу покриття збитків знижено до 0 євро після спливу 3 років для автомобілів, які обслуговуються в мережі Citroën.
  • У разі настання страхового випадку вам не потрібно сплачувати вартість ремонту наперед (за винятком випадків перевищення страхової суми).
  • Надання транспортного засобу на заміну, щоб ви могли пересуватися у разі настання страхового випадку.

СТРАХУВАННЯ ШИН

Ви щойно купили шини чи збираєтесь їх міняти, і хочете застрахувати себе від ризиків, щоб рухатися далі та заощадити свій бюджет? У відповідь на ваші потреби PSA Insurance Solutions пропонує вам страхування шин. Воно покриває витрати на заміну, якщо ваша шина не підлягає ремонту, а його вартість стартує всього від 3 євро на рік. Крім того, ви  можете також включити до договору покриття витрат на вирівнювання, монтаж, ремонт і відновлення покриття дисків, якщо оберете цей варіант. Поліс можна оформити онлайн лише кількома кліками.