Voir le contenu

АВТОМАТИЧНІ КОРОБКИ ПЕРЕДАЧ

Більше немає необхідності натискати на педаль зчеплення і перемикати передачі за допомогою важеля перемикання передач! Для більш спокійного водіння автомобілі з лінійки Citroën з автоматичною коробкою передач зроблять всі ваші поїздки кращими. Незалежно від того, чи хочете ви міський автомобіль, хетчбек, мінівен або позашляховик, коробка передач забезпечує високий рівень комфорту завдяки плавному і швидкому переключенню передач. Цей пристрій також набагато економічніший механічної коробки передач, оскільки обмежує надмірне споживання, ідеально адаптуючись до кожного стилю водіння.

CITROËN C3 

На додаток до нових накладок Airbumps® новий Citroën C3 відрізняється яскравою індивідуальністю завдяки широкому спектру варіантів налаштування, які включають 97 поєднань екстер'єру. Його сидіння, оснащені технологією Advanced Comfort, забезпечують ні з чим не порівнянний комфорт. Новий Citroën C3 адаптується до будь-якого стилю водіння, доступний з двигуном PureTech S&S потужністю 110 к.с.

SUV CITROËN C3 AIRCROSS 

Коробка передач EAT6 пропонується з дизельними двигунами PureTech 130 S&S і BlueHDi 120 S&S. Новий Citroën C3 Aircross виходить на ринок і заявляє свій характер новим видом передньої частини, а також пропонує 70 варіантів налаштування. Він підвищує комфорт на борту завдяки вдосконаленим сидінням підвищеної комфортності Advanced Comfort та зберігає свою еталонну модульність, місткість і яскравість.

Citroën C4 та ë-C4

Новий C4 оснащений інноваційним оснащенням. На додаток до комфорту, який забезпечує підвіска Progressive Hydraulic Cushion та сидіння Advanced Comfort®, компактний хетчбек оснащений новою автоматичною коробкою передач з гравіюванням на металі з 3-ма положеннями (R, N і D), що дозволяє легко вибирати задній хід, нейтралку або драйв, а також рульовим колесом з вбудованими важелями перемикання передач. Пропонуються з трьома типами двигунів – ви можете вибрати бензиновий, дизельний або безшумний 100% електричний привід, представлений моделлю ë-C4 – 100% електрична модель. 

SUV CITROËN C5 AIRCROSS ТА HYBRID

Citroën C5 Aircross – це позашляховик нового покоління, оснащений 20-ма технологіями допомоги водієві та 6-ма технологіями підключення. Він адаптується до вашого повсякденного життя, пропонуючи три типи двигунів: бензиновий PureTech, дизельний BlueHDi та гібридний електромобіль. Позашляховик також оснащений автоматичною коробкою передач EAT8 (Efficient Automatic Transmission). Завдяки 8 швидкостям і дистанційному управлінню перемиканням передач і паркуванням він забезпечує ще більш приємне водіння, а також знижує витрату палива.

CITROËN SPACETOURER

Високомодульний Citroën SpaceTourer вміщує до 8 осіб і доступний в 3-х варіантах в довжину у версіях Feel та Shine. Мінівен пропонується з 4-ма видами двигунів, всі з дизельною технологією BlueHDi. Завдяки технології Quickshift Citroën SpaceTourer забезпечує плавне і швидке перемикання передач, забезпечуючи високий рівень задоволення від водіння на будь-якій дорозі. Автоматична коробка передач EAT8 забезпечує одні з найнижчих показників витрати палива і викидів CO2 в даній категорії.

CITROËN BERLINGO 

Зручний і модульний Citroën Berlingo має багато переваг: великий внутрішній простір, виняткова модульність з 3-ма окремими складаними задніми сидіннями і безліччю місць для зберігання з багатофункціональним дахом Modutop®. На дорогах автомобіль забезпечує першокласну продуктивність двигуна і при цьому є екологічно чистим. Citroën Berlingo також оснащений 8-ступінчастою автоматичною коробкою передач EAT8 для оптимального комфорту водіння. У ньому представлена бензинова лінійка PureTech: PureTech 110 S&S BVM.

Автоматична коробка передач EAT8

Найсучасніша автоматична коробка перемикання передач серії EAT8 (Efficient Automatic Transmission 8-ст.) З можливістю управління «по дротах» (важіль АКПП являє собою окремо-стоїть джойстик) пропонує ще більшу ефективність в роботі і максимально підходить для ваших щоденних поїздок. Наприклад:
- Витрата палива знижена до 7% щодо АКПП ЕАТ6 - завдяки 2-м додатковим передачам, поліпшенню ефективності роботи мотора, розширенню робочого діапазону системи «Stop & Start» до ліміту 20 км / год, компактності і легкості трансмісії (мінус 2 кг в порівнянні з АКПП серії ЕАТ6);
- Оптимізовано зручність використання «автомата» і узгодження оборотів мотора зі швидкістю їзди, завдяки збільшенню кількості передач і зниження різниці крутного моменту на кожній передачі - тепер точки зміни передач практично не відчуваються.

Автоматична коробка передач EAT6

Автоматична коробка перемикання передач EAT6 (Efficient Automatic Transmission 6-ст.) З гидротрансформатором найсучаснішого покоління забезпечує високий рівень комфорту і зручності управління завдяки плавним і швидким перемиканням передач. Гнучкість і узгодженість перемикань цього «автомата» зроблять ваші щоденні поїздки ще більш приємними. Трансмісія EAT6, яка навіть в звичайному режимі налаштована для досягнення максимальної зручності управління і плавності перемикання передач, також може запропонувати два додаткових режиму роботи (вибираються натисканням кнопок поруч з важелем АКПП) під різні умови експлуатації. Так, режим «Спорт» дозволяє підтримувати динамічний стиль їзди. А режим «Сніг» покликаний полегшити зимові старти на слизькому покритті і забезпечити спокійне управління в зимових умовах.