Voir le contenu

ЛІНІЙКА ЕЛЕКТРОМОБІЛІВ CITROËN ТА PLUG-IN HYBRID

Подорожуйте відповідально на автомобілях з лінійки Citroën Electric і Plug-in Hybrid. 

Відкрийте для себе безліч переваг електромобілів з новим C5 Aircross Plug-in Hybrid, новим C5 X Plug-in Hybrid, новим ë-Berlingo Electric, Spacetourer Electric, ë-C4 Electric і Ami Electric: відчуття того, що ви перебуваєте в коконі і насолоджуєтеся всіма зручностями тихої і легкої їзди, з нульовою вібрацією, відсутністю викидів CO2 і низькими експлуатаційними витратами. 

Ці автомобілі оснащені за останнім словом техніки. Знайдіть той, який підходить вам та який супроводжуватиме вас у ваших щоденних подорожах. Ви також можете скористатися державною допомогою для його придбання.

НОВИЙ CITROËN C5 AIRCROSS PLUG-IN HYBRID

Новий Citroën C5 Aircross Plug-in Hybrid, який підходить для більшості щоденних поїздок, забезпечує плавну і динамічну їзду з двигуном внутрішнього згоряння потужністю 180 к.с. і електродвигуном потужністю 81,2 кВт (110 к. с.), що забезпечує сумарну потужність 225 к. с. і сумарний крутний момент 360 Нм.

Перемикач, ідеально розташований на центральній консолі, дозволяє вибрати режим водіння: електричний, гібридний або спортивний.

Новий Citroën C5 Aircross Plug-in Hybrid забезпечує дальність ходу до 55 км, відсутність вібрації, безшумну і екологічну їзду з нульовим викидом CO2 на швидкості до 135 км/год.

ЕЛЕКТРОМОБІЛЬ CITROËN Ë-C4

електромобіль Citroën ë-C4 забезпечує вам щоденне водіння на електромобілі. Тихий і ідеально ізольований від зовнішнього світу цей електричний хетчбек оснащений акумулятором потужністю 50 кВт/год, який забезпечує запас ходу до 217 миль за циклом WLTP (Всесвітня узгоджена процедура випробувань легких транспортних засобів). М'якість сидінь Advanced Comfort, відсутність зовнішніх вібрацій та простота використання інтерфейсів і сервісів підвищують комфорт в автомобілі для кожного пасажира.