Voir le contenu

Підлаштуйте новий Citroën C4 під себе

Шукаєте компактний хетчбек із продуманим та аеродинамічним виглядом? Підлаштуйте під себе новий Citroën C4 у версії з двигуном внутрішнього згоряння або у 100% електричній версії за допомогою конфігуратора, щоб створити автомобіль, який буде відповідати вам і вашим бажанням. Ви можете налаштувати все, від оздоблення та дизайну до обладнання та двигуна. 

Доступні версії 

 
Новий Citroën C4 і новий Citroën ë-C4 доступні у різних комплектаціях: Sense, Sense Plus, Shine і Shine Plus. Кожен рівень комплектації має свій набір двигунів та обладнання, але ви вже отримуєте велику кількість стандартних функцій для безкомпромісного комфорту та безпеки. 

Двигуни

Новий Citroën C4 пропонує широкий вибір бензинових (PureTech 100, 130 або 155 S&S) або дизельних (BlueHDi 110 або 130 S&S) двигунів нового покоління Euro 6d, а також механічну або автоматичну коробку передач. Двигун нового Citroën ë-C4 потужністю 136 к.с. (100 кВт) забезпечує запас ходу до 350 км. 

Дизайн салону та кузова

Новий Citroën C4 і новий Citroën ë-C4 доступні в кольорах Polar White, Obsidian Black, Platinum Grey, Iceland Blue, Cumulus Grey, Elixir Red і Caramel Brown. В залежності від версії ви також можете підібрати колеса з різними типами колісних ковпаків або 18-дюймовими легкосплавними дисками Aeroblade.

Підберіть атмосферу салону за допомогою тканин чорного, сірого, синього та червоного кольорів, створюючи стриманий та елегантний інтер’єр.

Розміри хетчбека

Новий Citroën C4, незалежно від того, чи це версія з двигуном внутрішнього згоряння чи електрична версія, має багато внутрішнього простору як для водія, так і для пасажирів, з достатньою кількістю місця для ніг. Він має достатньо добре продуманого місця для зберігання та відмінні можливості підключення пристроїв з роз’ємами USB для всіх, що відчувається як справжній життєвий простір. Автомобіль як і раніше залишається компактним, тому з ним буде комфортно як у місті, так і у подорожі. Багажник має місткість 380 л, 2 положення підлоги та можливість складання 1 або 3 задніх сидінь. 

Наявне обладнання

У стандартній комплектації нового Citroën C4 та нового Citroën ë-C4 доступні численні функції безпеки та комфорту, як-от Safety Pack, система допомоги при старті на підйомі, виявлення недостатнього рівня повітря та комплект гучного зв’язку. Ви також можете вибрати між декількома функціями комфорту та безпеки та приладдям, як-от підігрів керма та сидінь, скляний люк, пакет Park Assist 360 тощо...