Voir le contenu

ЩОБ ПОЧАТИ КОНФІГУРАЦІЮ CITROËN JUMPY, ОБЕРІТЬ ТИП КУЗОВА:

Шукаєте новий вантажний автомобіль? Відкрийте для себе модельний ряд Citroën Jumpy для професіоналів. Наші вантажівки доступні в різних розмірах та декількох варіантах оббивки та можуть бути налаштовані відповідно до ваших бажань і потреб.

Доступні версії

Лінійка Jumpy адаптується до потреб професіоналів, пропонуючи корисні моделі з різними кузовами. Кабіна для екіпажу Jumpy дозволить вам перевозити ваші вантажі, а також робочу команду завдяки додаванню 3 місць ззаду. Залежно від налаштованої версії ви зможете додавати обладнання та опції.

Розміри Jumpy

Асортимент Jumpy пропонує вантажні транспортні засоби корисною довжиною від 2 до 2,5 метрів, тобто довжиною місця, в яке ви будете завантажувати свій вантаж. Кожна з моделей Citroën Jumpy доступна в кількох розмірах (довжина та висота) залежно від необхідного об’єму вантажу: товари або люди.Також виберіть конфігурацію відповідно до вантажу, який ви збираєтеся перевозити.  

Вибір двигуна

Наша лінійка Citroën Jumpy доступна з дизельним двигуном, з 6-ступінчастою механічною коробкою передач. Дизельний двигун BlueHDi використовується в усіх наших фургонах Jumpy і знижує споживання пального та викиди вуглецю.  

Дизайн інтер'єру та екстер'єру

Залежно від обраної вами моделі, у вас буде вибір між такими кольорами: крижаний білий, стальний металік і чорний металік. Ці стримані кольори ідеально підходять для професійних автомобілів і дозволять вам легко додати свій логотип, якщо це необхідно.

Обладнання та аксесуари

Забезпечення транспортного засобу, який є водночас безпечним і комфортним, таким є зобов’язання лінійки Jumpy. Якщо ви часто перебуваєте в дорозі, Citroën пропонує вам такі варіанти комфорту на борту, як встановлення індивідуального пасажирського сидіння з підлокітником. Щоб полегшити вам завдання із завантаження чи розвантаження, ми також пропонуємо можливість мати ліві розсувні двері.